محمدرضا پوردستمالچی، مشاور کنکور

۳,۸
Rated 3.8 out of 5
۳٫۸ از ۵ (از ۴ رای)

رزومه تحصیلی و کاری

از جمله فعالیت‌های گسترده آقای پوردستمالچی، احداث یک مرکز مشاوره در زمینه تحصیلی و کنکوره که این مجموعه مشتمل بر بهترین مشاوران و متخصصین در این حوزه‌ست. محمدرضا پوردستمالچی، پژوهشگر و کارشناس حوزه آموزش و مشاوره‌ست و همینطور کارشناس ارشد برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی در صداوسیما در طی  سال گذشته‌ست. همینطور در تولید و نشر محصولات مشاوره‌ای و  فیلم هم فعالیت داره. ایشون با ۱۷ سال سابقه مشاوره رتبه‌های برتر آزمون سراسری، از بهترین مشاور های انتخاب رشته کنکور محسوب میشه.

فرایند مشاوره و انتخاب رشته

آقای پوردستمالچی در مجموعه‌ای که به همراه مشاوران متخصص داره، در طی چند مرحله و در دو روز، انتخاب رشته هر داوطلب و متقاضی رو به بهترین شکل انجام میده. تمامی فرآیند مشاوره هر داوطلب توسط متخصصان این مجموعه انجام میشه و همگی زیر نظر خود آقای پوردستمالچی هستن. فرآیند انتخاب رشته به این صورته که در ابتدا اصول انتخاب رشته و دانشگاه‌ها معرفی و آموزش داده میشن. سپس از هر داوطلب یک تست شخصیت شناسی گرفته میشه و این تست توسط متخصصین مجموعه مورد بررسی قرار می‌گیره.

در ابتدا در طی یک جلسه مشاوره، توضیحات لازم و انتخاب رشته انجام میشه. سپس یک انتخاب رشته کامپیوتری برای هر داوطلب انجام می‌گیره و در طی یک جلسه دیگه با مشاور ارشد مجموعه، بررسی میشه. تمامی مراحل انتخاب رشته توسط مشاوران ناظر مجموعه بررسی و در نهایت توسط خود آقای پوردستمالچی در یک جلسه فردی به صورت حضوری یا آنلاین، کنترل و تایید نهایی میشه.

محمدرضا سلیمی

207 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !