ثبت نام یازدهمی ها در کنکور

آیا یازدهمی ها میتوانند در کنکور ثبت نام کنند؟

ثبت نام یازدهمی ها در کنکور

خیلی از یازدهمی ها این سوال رو پرسیدن. خیر این امکان وجود نداره با توجه به این که ثبت نام کنکور در سایت سنجش نیازمند کد سوابق تحصیلی است و این کد باید از سایت آموزش و پرورش دریافت بشه.

دانش آموزان یازدهمی با مراجعه به سایت آموزش و پرورش نمی تونن کدی رو دریافت کنن چون آموزش و پرورش کدی رو برای بچه های یازدهم تعریف نکرده، بنابراین امکان ثبت نام برای یازدهمی ها وجود نداره.

ترفند ثبت نام یازدهمی ها در کنکور

ترفند ثبت نام کنکور برای یازدهمی ها
ترفند ثبت نام کنکور برای یازدهمی ها

ثبت نام از روش قانونی غیر قابل اجراست امااااا یه ترفندی هست که میشه اجراش کرد و اون اینه که موقع ثبت نام کنکور خودتون رو به عنوان فنی حرفه ای معرفی کنید، کسی که خودش رو به عنوان فنی حرفه ای معرفی کنه سایت سازمان سنجش دیگه ازش کد سوابق تحصیلی رو نمی خواد. و به راحتی میتونه تو کنکور ثبت نام کنه و از سوالات مورد نظر استفاده کنه و تجربش رو برای سال بعد که کنکور اصلیش هست بالا ببره .

البته این کار توسط مشاورین ما تایید نمیشه چون ممکنه استرس شمارو زیاد کنه و نسبت به کنکور سال بعد بی انگیزه بشید چون هنوز کنکوری مطالعه نکردید و سوالا ممکنه براتون وحشتناک و سخت باشه.

اما نکته و مزیت خوبش اینه که ترس و استرس و نگرانی شما نسبت به سال بعد تا حدودی از بین میره و متوجه میشید کنکور غول بی شاخ و دم نیست که نتونید از پسش بربیاید بلکه به راحتی و اندکی مطالعه میتونید این مسیر رو هموار کنید .

همچنین دوستان یازدهمی و کنکوری عزیز برای اطلاع از نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰ و کسب اطلاعات بیشتر وارد مقاله مربوطه بشید که لینکشو براتون میزارم :

برای کسب آخرین اخبار کنکوری ما رو دنبال کنید :

5/5 - (1 امتیاز)

مهندس جمالی

237 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !