سایت در حال بارگذاری است ...

برنامه ۴ ماهه کنکور ۱۴۰۱

« برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور ۱۴۰۱ »


برنامه ۴ ماهه کنکور

برنامه ۴ ماهه کنکور ۱۴۰۱

با سلام خدمت دوستای عزیز کنکوری.

در این مطلب به صورت کامل توضیح میدیم که در طی ۴ ماه چه کارهایی میشه کرد و چقدر مطلب برای کنکور میشه خوند. حتما تا آخر همراه ما باشید تا به بودجه بندی مطالعاتی ۴ ماهه تسلط کامل پیدا کنید.

نکته ی جالب اینجاست که خیلی از کنکوریا نمیدونن میشه تو ۴ ماه با یه (ساعت مطالعه ی نرمال) تمام مطالب کنکور رو حتی دوبار خوند و دوره کرد. اما باید بدونید که این کار کاملا ممکن هست و شدنیه، تجربه و آمار دانش آموزان ما در دپارتمان MSBOOK نشون داده که چهار ماه نه تنها کم نیست، بلکه فرصت برای تغییرات بسیاری هست. ولی بیاید کمی منطقی باشیم و شعار تبلیغاتی ندیم، میخوایم این قضیه رو از بُعد منطقی تحلیل کنیم که تو ۴ ماه چه کارهایی میشه کرد؟

درسته که ما میگیم همه چیز رو میشه خوند، اما یکی میخونه و زیر هزار میشه، یکی دیگه میخونه و ۲۰ هزار میشه. به همین خاطر ما ترجیح دادیم به جای صحبتهای هیجانی و شعار دادن ، یه تحلیل آماری انجام بدیم، این تحلیل نشون داد که طی ۴ ماه میشه اکثر مطالب کنکوری رو حداقل یک بار خوند و یک بار دوره کرد، اما نتیجه گیری دانش آموزان از این میزان مطالعه، بستگی زیادی به سطح کنونی دانش آموز داره. از این رو به دسته بندی زیر رسیدیم :

  1. افرادی که در حال حاضر در محدوده ی رتبه ی ۱۰۰ هزار قرار دارن، میتونن طی ۴ ماه و با ساعت مطالعه ی روزانه ۶-۷ ساعت. خودشون رو به رتبه ی زیر سی هزار برسونن، و اگه ساعت مطالعه رو بیشتر کنن و به ۹ ساعت برسونن و در عین حال کیفیت مطالعه و منابع مطالعه اصولی باشن، میشه به رتبه های زیر ۲۰ و ۱۵ هزار هم فکر کرد. با رتبه ی زیر ۱۵ هزار و ۲۰ هزار، دسترسی به رشته های پیرا پزشکی آزاد و پردیس بین الملل برای بچه های تجربی ممکنه. بچه های ریاضی و انسانی هم میتونن رشته های خاصی رو در دانشگاههای سراسری بخونن.

  2. افرادی که در حال حاضر در محدوده ی رتبه ی ۵۰ هزار قرار دارن، میتونن با ساعت مطالعه ی ۷-۸ ساعت در روزی، طی ۴ ماه، به رتبه ی زیر ۱۰ هزار فکر کنن. توجه داشته باشید که هرچی محدوده ی رتبه ها بهتر میشه، رقابت کمی فشرده تر میشه.تجربه ی ما نشون داده که رتبه ی زیر ده هزار موقع اعلام نتایج کنکور آرزوی خیلیاس ، پس به جای نشستن و دست روی دست گذاشتن،تلاش کنید تا اوضاعتون رو بهبود ببخشید.

  3. افرادی که سطح علمیشون در حال حاضر در محدوده ی رتبه ی ۲۰ هزار هستش، میتونن طی ۴ ماه، خودشون رو به رتبه ی زیر ۷ هزار نزدیک کنن، البته باید اراده ی قوی و برنامه ریزی اصولی پشت این قضیه باشه.

  4. افرادی که در حال حاضر در محدوده ی رتبه ی ۱۰ هزار قرار دارن، میتونن طی این ۴ ماه رتبشون رو به  ۳-۴ هزار نزدیک کنن و احتمال قبولیشون رو در رشته های تاپ افزایش بدن. آخرین قبولی های دارو، دندون و پزشکی آزاد و سراسری شهریه پرداز، در همین محدوده ی ۳ هزار هستش.

  5. و سر انجام افرادی که در حال حاضر رتبه ی نزدیک ۵ هزار دارن، قطعا میتونن با جمع بندی مناسب و دوره ی مطالبی که مطالعه کردن، به رتبه ی زیر ۲ هزار و زیر ۱۰۰۰ فکر کنن تا وارد رشته های تاپ دانشگاههای سراسری بشن.

سعی کنید خودتون رو تو یه دسته بندی خاصی قرار بدین و بر اون اساس برنامه ریزی لازم برای مطالعه رو استارت بزنید .

« استارت برنامه ریزی مطالعاتی » 

خب حالا باتوجه به بحث هایی که بالاتر داشتیم و تونستین حدود دسته ای که توش هستید و مشخص کنین؛ این بحث خیلی شایع و واضح میشه که چطوری شدم که همۀ مطالب رو چند بار بخونم و مرور و جمعبندی خوبی داشته باشم؟؟؟

توی این قسمت از مسیر مهم و تاثیرگذار کنکور بهتون پیشنهاد می‌کنیم که حتما و حتما از برنام مطالعاتی آماده و مدون استفاده کنین تا بتونین از این ایام به خوبی استفاده کنین و درگیر نوشتن برنامه و آزمون و خطا نشین.

« برنامه ی جامع استارتر کنکور »

خب بچه ها برای اینکه بتونین به پکیج مطالعاتی ۴ ماهه ی مجموعه ی ما که به پکیج استارتر معروفه دسترسی داشته باشین و از ویژگی هاش و سایر شرایطش آگاه بشین، حتما و حتما مقاله ی زیر و بخونین تا با اطلاع دقیق و آشنایی کامل بتونین تهیه ش کنین 🙂

* برای اینکه خیلی سریع و راحت بتونی با پشتیبانی خرید محصولات ما در ارتباط باشی و ازشون مشاوره بگیری و ثبت سفارش کنی از طریق آی دی زیر توی تلگرام و یا با این شماره توی واتساپ در ارتباط باش *

شماره واتساپ : ۰۹۰۳۹۰۰۴۹۱۸

آی دی تلگرام : Darsban1@

* همچنین برای اینکه خیلی سریعتر بتونی ثبت سفارش کنی و پکیج استارتر رو دریافت کنی از طریق سایت زیر اقدام کن :

http://www.darsban.info/

* برای مطالعه ی مقاله روی متن زیر کلیک کن *

مقاله ی توضیحات پکیج استارتر کنکور  

!!! مهم !!! : برای اینکه از محتویات پکیج استارتر و استراتژی برنامش آشنا بشی، توی ویدئوی زیر منتظرت هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

مهندس جمالی

235 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...