انتخاب رشته

ثبت نام انتخاب رشته با مهندس جمالی

جدیدترین مطالب سایت

کانال تلگرام ما

ثبت نام انتخاب رشته با مهندس جمالی

سلام کنکوری‌های عزیز. بالاخره کنکور هم تموم شد و مرحله‌ی حساس و پایانی انتخاب رشته فرا رسیده. همونطور که خودتون هم قطعا در جریانید، انتخاب رشته کار مهم و بسیار پر ریسکی هست. در انتخاب رشته، حرف اول رو تجربه میزنه. بهتره این کار رو به کسی که تخصص و تجربه‌ی زیادی در این زمینه داره بسپارید و هرگز بدون مشورت، دست به انتخاب رشته نزنید. به همین دلیل بهتون توصیه می‌کنیم تا رزرو انتخاب رشته مهندس جمالی رو سریع‌تر انجام بدید و این مرحله‌ی استرس‌زا رو هم با آرامش پشت سر بذارید.

چه کسی انتخاب رشته را انجام می‌دهد؟

فرایند انتخاب رشته توسط درسبان‌های متخصص، آموزش دیده و باتجربه‌ی دپارتمان انتخاب رشته مهندس جمالی انجام میشه و با نظارت کامل مهندس جمالی پیش میره. یعنی تمام انتخاب رشته‌های انجام شده، بعد از تایید خود دانش‌آموز، خانواده‌ی دانش‌آموز و درسبان او، از فیلتر مهندس جمالی هم گذر میکنه.

روش انتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته شما بر اساس جدیدترین و آخرین الگوریتم چیدمان رشته‌ها و منطبق بر الگوریتم بومی گزینی که شامل فاکتورهای کشوری، ناحیه‌ای، قطبی و استانی هست انجام میشه. همچنین تمام مراحل انتخاب رشته با مشورت درسبان اینستاکنکوری، دانش‌آموز، خانواده‌ی دانش‌آموز، مهندس جمالی و سایت تخصصی انتخاب رشته انجام میشه.

آیا خودمون می‌تونیم به تنهایی انتخاب رشته کنیم؟

شما خودتون هم میتونید انتخاب رشته کنید و لازم نیست حتما به مشاور مراجعه کنید. اما اگر به مفاهیم کامل انتخاب رشته مسلط نیستید یا فرصت یادگیریش رو ندارید، یا اگر استرس زیادی دارید و نگرانید که انتخاب رشته‌تون رو خراب کنید، بهتره که به مشاور خبره و مورد اعتماد، مراجعه کنید. همچنین بخش زیادی از کار یک مشاور انتخاب رشته، فرآیند هدایت شغلی و تحصیلیه که شما به تنهایی نمی‌تونید انجام بدید.

مزایای رزرو انتخاب رشته آکادمی Msbook

دپارتمان انتخاب رشته‌ی مهندس جمالی، با تجربه‌ی بیش از ۱۵ سال انتخاب رشته، هرساله برای بیش از هزار داوطلب انتخاب رشته انجام میده. در ابتدا بهتره بدونید که فرایند انتخاب رشته بلافاصله بعد از رزرو شما شروع میشه. 

بعد از رزرو، یک پشتیبان اختصاصی انتخاب رشته در اختیار شما قرار می‌گیره. این پشتیبان تا روز انتخاب رشته به تمام سوالات شما پاسخ میده و بخشی از فرآیند هدایت شغلی و تحصیلی شما بر عهده‌ی پشتیبانه و بعد از منتشر شدن کارنامه‌ها، به مشاور اختصاصی انتخاب رشته‌تون هم متصل میشید. 

همچنین بعد از رزرو، در یک کانال اختصاصی عضو میشین که کلی وویس معرفی رشته و دانشگاه از زبان دانشجوی همون رشته در اختیارتون قرار می‌گیره که در فضای آرام و بدون استرس قبل از اعلام نتایج، می‌تونین ازش استفاده کنید. 

اینم اضافه کنم که بعد از رزرو، یک پنل اختصاصی در سایت انتخاب رشته در اختیارتون قرار می‌گیره که کلی امکانات فوق‌العاده مثل سنجش احتمال قبولی، فرم‌های شخصیت‌شناسی و معرفی رشته‌ها و دانشگاه‌ها داره.

ما انواع مختلف انتخاب رشته داریم، مثل انتخاب رشته‌ی سراسری با کنکور و بی کنکور، آزاد با کنکور و آزاد بدون کنکور. چون انتخاب رشته انواع مختلفی داره، پس باید هزینه‌های مختلفی هم داشته باشه. 

از جمله افتخارات مرکز مشاوره مهندس جمالی که برای اولین بار در کشور انجام شد ، ارائه پکیج های مختلف انتخاب رشته هست

پکیج های انتخاب رشته بر اساس بازه رتبه هر فرد مشخص میشه و باعث صرفه جویی در هزینه های پرداختی شما و افزایش احتمال قبولیتون در دانشگاه میشه .

انواع پکیج های انتخاب رشته در سایتمون موجود هست و شما میتونین برای تکمیل رزرو، باتوجه به رتبه و وضع خانوادگیتون ازشون استفاده کنین .

اگر دوست داری قبل از اعلام نتایج کنکور، یک عدد حدودی از رتبه‌ت داشته باشی، نرم افزار تخمین رتبه کنکور رو امتحان کن.

چرا باید قبل از اعلام نتایج، برای انتخاب رشته رزرو انجام داد؟

۱. انتخاب رشته یک فرآیند حساس و زمان بری هست، پس هرچه زودتر شما وارد این فرآیند بشین، انتخاب رشته‌ی بهتری خواهید داشت.  به محض رزرو انتخاب رشته، اسم شما وارد لیست میشه و شما در اولویت انتخاب رشته قرار می‌گیرید. در این صورت به هیچ عنوان انتخاب رشته‌ی شما توسط ما لغو نخواهد شد.

۲. با منتشر شدن کارنامه‌ی اولیه (اعلام رتبه‌ها) ممکنه احساسات مختلفی رو تجربه کنید و این موضوع به انتخاب رشته‌ی شما صدمه بزنه، پس بهتره که قبل از انتشار رتبه‌ها، رزرو انتخاب رشته رو انجام بدید تا در یک فضای آرام و بدون استرس، با مشاور انتخاب رشته صحبت کنید.

۳. رزرو، شامل خدمات بسیار زیادیه و شما به ازای این خدمات، هزینه‌ی بسیار کمی رو پرداخت می‌کنید و بعد از اعلام رتبه‌ها، در صورتی که تمایل داشتین رزروتون رو تکمیل می‌کنین و اگر خدایی ناخواسته رتبه‌ی مناسبی نداشتین، کل هزینه‌ی رزرو بدون کسر مبلغی، با وجود اینکه از خدمات استفاده کردین، بهتون برمی‌گرده.

 

برخی از خدمات انتخاب رشته

خدمات قبل از اعلام رتبه‌ها:

اختصاص یک پشتیبان انتخاب رشته بلافاصله بعد از رزرو

عضویت در کانال وی‌آی‌پی انتخاب رشته با خدمات ویژه

عضویت در سایت هوشمند انتخاب رشته و تکمیل فرم الگوریتم دو پارامتری به همراه تست شخصیت‌شناسی و رغبت‌سنج تحصیلی

دریافت فایل‌های محرمانه قبولی در مصاحبه‌ی فرهنگیان و سایر دانشگاه‌های با شرایط خاص

شرکت در وبینارهای اختصاصی هدایت شغلی

فعال شدن کارگاه‌های ویژه مشاغل و آموزش انتخاب رشته

دریافت کارنامه‌های قبولی سال‌های قبل + محدوده‌ی قبولی هر رشته و دانشگاه

خدمات بعد از اعلام رتبه‌ها:

تماس تلفنی مشاور انتخاب رشته با شما بلافاصله بعد از اعلام رتبه‌ها برای تحلیل کارنامه و احتمال قبولی

تکمیل فرم اولویت بندی رشته و دانشگاه در سایت هوشمند انتخاب رشته

تدوین فرمول شخصی‌سازی‌شده‌ی انتخاب رشته 

انجام چیدمان اولیه‌ی انتخاب رشته و ارسال برای شما

بررسی اولیه‌ی انتخاب رشته توسط شما

انجام انتخاب رشته‌ی ثانویه و اعمال تغییرات نهایی

چک نهایی توسط مهندس جمالی 

ارسال لیست نهایی انتخاب رشته

فرایند انتخاب رشته با مهندس جمالی:

بعد از اعلام رتبه ها، در صورتی که قصد انتخاب رشته پیش مارو داشته باشین، کارنامه ی شما بررسی میشه و به صورت کاملا صادقانه، شما رو به سمت پکیج مناسب انتخاب رشته هدایت میکنیم.

وقتی میگیم صادقانه، یعنی هدفمون صرفا کسب بیشترین درآمد نیست بلکه هدف اینه که هر شخص، پکیج مناسب با شرایطش رو داشته باشه

مثلا به شخصی که رتبه ی ۶۰ هزار داره، رشته های با کنکور رو توصیه نمیکنیم، این کار هم باعث میشه شما متحمل هزینه ی اضافی نشین

فرآیند انتخاب رشته ی شما بر اساس موارد زیر استارت میخوره :

————————————————-

1- فرم های علایق و شخصیت شناسی که از قبل پر کردین .

2- رتبه در سهمیه شما

3- جدول الگورتیم عایق دو پارامتری

4- تماس تلفنی مجدد و پرسش سوالات چالشی

————————————————-

بعد از بررسی فرم های انتخاب رشته ی شما، فرمول اختصاصی انتخاب رشته ی شما توسط مشاورین و با نظارت کامل مهندس جمالی استخراج میشه و این فرمول در اختیار شما قرار میگیره

.مهمترین تمایز ما با سایر موسسات، همین فرمول انتخاب رشته هستش که حاصل تجربه ی 14 ساله ی مهندس جمالی در زمینه انتخاب رشته هستش .

پس از استخراج فرمول انتخاب رشته، شروع به استخراج کد رشته های منطبق بر فرمول برای شما انجام میشه که از طریق پنل اختصاصیتون کد رشته هارو میتونین به صورت منظم و دسته بندی شده دریافت کنین .

قصد ما اینه که بهترین قبولی بر اساس علائق و شرایط شما باشه نه اینکه صرفا با یک لیست رویایی و توهمی شمارو خوشحال کنیم و بعد از اعلام نتایج شمارو با مردودی مواجه کنیم

پس از ارسال لیست ها شما میتونین ویرایش هایی که لازم دارین به مشاورتون اطلاع بدین و در صورتیکه رضایت کامل رو از انتخاب رشتتون داشتین ، باید کد رشته هاتون رو در سایت سنجش وارد کنین .

بعد از وارد کردن کد رشته هاتون ، رسید نهایی سازمان سنجش رو برای مشاورتون ارسال میکنین تا چک نهایی روی انتخاب رشتتون انجام بشه .

با این روند باید خیالتون از انتخاب رشتتون راحت باشه .

فرمول انتخاب رشته

بعد از تشخیص فاکتورهای مهم انتخاب رشته برای شما، فرمول اختصاصی انتخاب رشته توسط مشاورین و با نظارت کامل مهندس جمالی نوشته میشه و این فرمول در اختیار شما قرار داده میشه. این فرمول برای هرکس با توجه به رتبه و علایق شخصی و اولویت‌بندی‌های خود فرد تعیین میشه. بعد از اینکه فرمول انتخاب رشته‌ی مخصوص شما، تعیین میشه، عملیات انتخاب رشته‌ی لیستی شروع میشه و ما کد رشته‌های منطبق بر فرمول رو برای شما جمع‌آوری می‌کنیم.

کد رشته‌های جمع‌آوری شده، بیشترین تناسب رو با شرایط شما داره و شما ممکنه با دیدن این کد رشته‌ها خوشحال یا ناراحت بشید. اما قصد ما اینه که بهترین انتخاب‌ها براساس رتبه و علایق شما انجام بشه. نه اینکه صرفا با یک لیست رویایی و غیرواقعی شما رو خوشحال کنیم و باعث مردودی شما در کنکور بشیم.

خواهش ما از شما اینه که به سبک انتخاب رشته‌ی ما اعتماد کنید و کار رو به دست کاردون بسپارید. مشورت با افراد ناآگاه در این زمینه فقط میتونه شما رو به اشتباه بندازه. ممکنه در اطراف شما، افراد موفقی در زمینه‌ی تحصیلی یا شغلی خودشون وجود داشته باشن، اما این موضوع به این معنا نیست که میتونن در انتخاب رشته هم به شما بهترین راهنمایی رو بکنن.

مطمئن باشید که مشاورین msbook کار خودشون رو خوب بلدن و بعد از ۱۵ سال انتخاب رشته فراگیر برای بیش از ۱۰ هزار نفر، بهترین لیست و راهنمایی رو در اختیار شما قرار میدن. پس مجددا توصیه می‌کنیم که از دخالت بیش از حد در لیست‌های انتخاب رشته ارسالی برای شما، خودداری کنید و راهنمایی‌های تخصصی ما رو اعمال کنید.

مطلب پیشنهادی: دفترچه انتخاب رشته کنکور

فریب های انتخاب رشته 

سخن پایانی

بعد از ثبت نام انتخاب رشته و تعیین فرمول انتخاب رشته اختصاصی شما، لیست رشته‌های مناسب براتون ارسال میشه. در صورتی که ویدئوهای آموزش انتخاب رشته‌ای که براتون فرستاده بودیم رو از قبل مشاهده کردید، میتونید نظراتتون رو درباره‌ی لیست با ما درمیون بذارید تا با مشورت باهم، در صورت نیاز، در لیست تغییراتی رو اعمال کنیم. اما اگر اون ویدئوها رو ندیدید، توصیه می‌کنیم که همون لیست رو به همون شکلی که ارسال شده به عنوان لیست نهایی در نظر بگیرید و از تغییرات زیاد در اون، خودداری کنید.

در صورتی که علایق و نظراتتون درباره‌ی رشته‌ها عوض شد، ما تا ۳ بار برای شما لیست رو بازسازی می‌کنیم و مجددا انتخاب رشته انجام میدیم.

لازم به ذکره که ما به دلیل مسائل امنیتی و بخاطر اینکه مشکلی برای آینده‌ی تحصیلی شما پیش نیاد، از وارد کردن کد رشته‌های شما در سایت سازمان سنجش معذوریم اما همه‌ی آموزش‌ها و راهنمایی‌های لازم برای وارد کردن کد رشته‌ها رو به شما ارائه می‌کنیم.

سوالات متداول

 • گفتگو با مشاور کاربلد و حرفه‌ای
 • دسترسی به ویدئوهای آموزشی مشاغل
 • انتخاب رشته دستی با ترکیب هوش مصنوعی
 • پشتیبانی کامل

انتخاب رشته توسط مشاوران متخصص و آموزش‌دیده، تحت نظارت مهندس جمالی انجام میشه. برای آشنایی با مهندس جمالی وارد مقاله شوید. 

4.9/5 - (28 امتیاز)
اشتراک گذاری این مقاله:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

21 دیدگاه در “ثبت نام انتخاب رشته با مهندس جمالی

 1. saba گفت:

  بچه ها من میخوام انتخاب رشتشونو رزرو کنم، کسایی که باهاشون رزرو کردن میشه بگید چه خدماتی دارن تو این تایم؟

  1. advdkdj گفت:

   برادرم قبلا باهاشون انتخاب رشته داشته، درباره همه شغلا و رشته هایی ک میتونست بیاره و دانشگاها و ….. کلی مطلب براشون گذاشته بودن. قبل از اینکه رتبه بیاد داداشم تقریبا انتخاب کرده بود میخواد چیا رو بزنه و کجاها بره.

 2. فریماه گفت:

  قضیه این سایت ساهت چیه؟من ترمیم نکردم اما یه پیامک برام اومده

 3. سارا گفت:

  من سال 99 کنکور دادم و حقیقتا اون سال با اون حجم از استرس و. چالشهایی که داشتم اگر با تیمتون آشنا نمیشدم با اون رتبه امیدی به قبولی نداشتم
  پسر خالم هم امسال کنکور داده و داره از خدماتتون استفاده میکنه و واقعا کارتون حرف نداره

  1. محمدرضا سلیمی مدیر سایت گفت:

   سلام. وقت بخیر
   لطف دارید. خوشحالیم از نتیجه گرفتنتون🌸
   در این تایم معمولا دانش آموز در شرایط استرسی و هیجانی قرار داره و مشاوران باید این آموزش رو دیده باشن تا رفتار حرفه ای داشته باشند. در دپارتمان انتخاب رشته مهندس جمالی ۱۶ ساله که تمام تلاشمون رو انجام دادیم تا باکیفیت ترین انتخاب رشته رو داشته باشیم و دانش آموزان بهترین قبولی ممکن رو داشته باشن. موفق باشید✌🏻

 4. لینا گفت:

  چجوری میتونم بیشتر راهنمایی بگیرم؟

  1. محمدرضا سلیمی مدیر سایت گفت:

   سلام. وقت بخیر
   میتونید داخل تلگرام به آیدی instakonkoori5 پیام بدید. همکاران کامل راهنماییتون میکنن و تمام سوالاتتون رو پاسخ میدن. در نهایت لینک ثبت نام وبسایت تخصصی انتخاب رشته موسسه رو خدمتتون ارسال میکنند. موفق باشید🌺

 5. مبینا گفت:

  یعنی واقعا میشه با ۳۰ هزار فرهنگیان قبول شد😭

  1. محمدرضا سلیمی مدیر سایت گفت:

   سلام. وقت بخیر
   بله امکان پذیره. پذیرش فرهنگیان بومی گزینی استانی است و رتبه قبولی هر سال متناسب با تقاضا و ظرفیت تفاوت میکنه. برای مثال رشته تجربی سال گذشته تا رتبه 42 هزار منطقه ۲ هم قبولی داشتیم.

 6. سام گفت:

  الان برای رزرو مهندس جمالی چکار باید بکنیم ؟ سایت ام اس بوک درگاهی داره برای این کار

  1. گلنوش گفت:

   با سلام و خسته نباشید

   رزرو انتخاب رشته به چه صورت انجام میشود لطفا راهنمائی فرمائید

   1. پروا گفت:

    پایین مقاله دکمه رزرو انتخاب رشته گذاشتن که بزنی میره تو تلگرام. داخل تلگرام میتونی پیام بدی اونجا لینک ثبت نام رو میفرستن برات. من هفته پیش رزرو کردم. جالب اینه از همین الان که چند ماه مونده به انتخاب رشته پشتیبانی دارن!

  2. محمدرضا سلیمی مدیر سایت گفت:

   سلام. وقت بخیر
   میتونید داخل تلگرام به آیدی instakonkoori5 پیام بدید. همکاران کامل راهنماییتون میکنن و لینک ثبت نام وبسایت تخصصی انتخاب رشته موسسه رو خدمتتون ارسال میکنند. موفق باشید🌺

 7. سعید گفت:

  خب الان کسی بهشون پیام داده شرایط انتخاب رشته اشون رو بپرسه ؟!خوبه ؟ والا این زیر که همه به به چهچه میکنن 🤔

  1. Dors گفت:

   به نظرم بگو با خودت تماس بگیرن
   به من زنگ زدن دیروز

 8. بهروز گفت:

  بسیار عالی
  خداقوت خدمت شما و تیمتون

  1. محمدرضا سلیمی مدیر سایت گفت:

   ممنونم🌸

 9. علی گفت:

  ✌️👌بی نظیر

  1. محمدرضا سلیمی مدیر سایت گفت:

   لطف دارید🌸

 10. مهدیه گفت:

  واقعااااااا خفنههههه خدماتتون
  مرسی از اینکه کنارمونید❤️

  1. محمدرضا سلیمی مدیر سایت گفت:

   سلام. لطف دارید. خوشحالیم از همراهی شما🌺

اسلایدرهای محبوب
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

کاربر عزیز لطفا پروکسی یا فی.لت.ر شک.ن خود را روشن کنید و روی لینک زیر بزنید.

اگر در عضویت کانال مشکل دارید به آیدی darsban1@ داخل تلگرام پیام بدید تا شما را عضو کنند.