ثبت نام انتخاب رشته با مهندس جمالی

سلام کنکوری‌های عزیز. بالاخره کنکور هم تموم شد و مرحله‌ی حساس و پایانی انتخاب رشته فرا رسیده. همونطور که خودتون هم قطعا در جریانید، انتخاب رشته کار مهم و بسیار پر ریسکی هست. در انتخاب رشته، حرف اول رو تجربه میزنه. بهتره این کار رو به کسی که تخصص و تجربه‌ی زیادی در این زمینه داره بسپارید و هرگز بدون مشورت، دست به انتخاب رشته نزنید. به همین دلیل بهتون توصیه می‌کنیم تا رزرو انتخاب رشته مهندس جمالی رو سریع‌تر انجام بدید و این مرحله‌ی استرس‌زا رو هم با آرامش پشت سر بذارید.

چه کسی انتخاب رشته را انجام می‌دهد؟

فرایند انتخاب رشته توسط درسبان‌های متخصص و باتجربه‌ی دپارتمان ام اس بوک انجام میشه و با نظارت کامل مهندس جمالی پیش میره. یعنی تمام انتخاب رشته‌های انجام شده، بعد از تایید خود دانش‌آموز، خانواده‌ی دانش‌آموز و درسبان او، از فیلتر مهندس جمالی هم گذر میکنه.

روش انتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته شما بر اساس جدیدترین و آخرین الگوریتم چیدمان رشته‌ها و منطبق بر الگوریتم بومی گزینی که شامل فاکتورهای کشوری، ناحیه‌ای، قطبی و استانی هست انجام میشه. همچنین تمام مراحل انتخاب رشته با مشورت درسبان، دانش‌آموز، خانواده‌ی دانش‌آموز و مهندس جمالی و براساس نتایج هوش مصنوعی انجام میشه.

آیا خودمون نمیتونیم به تنهایی انتخاب رشته کنیم؟

شما خودتون هم میتونید انتخاب رشته کنید و لازم نیست حتما به مشاور مراجعه کنید. اما اگر به مفاهیم کامل انتخاب رشته مسلط نیستید یا نمیتونید یاد بگیرید، یا اگر استرس زیادی دارید و نگرانید که انتخاب رشته‌تون رو خراب کنید، بهتره که به مشاور خبره و مورد اعتماد، مراجعه کنید.

مزایای رزرو انتخاب رشته آکادمی Msbook

در ابتدا بهتره بدونید که فرایند انتخاب رشته در اواسط مردادماه شروع میشه و زمان دقیقش همون موقع اعلام میشه. اما اگر شما زودتر از اون موعد و همین الان رزرو انتخاب رشته رو انجام بدید،‌ از تخفیف‌های مخصوص برخوردار میشید و خیالتون هم راحت میشه که قبل از پر شدن ظرفیت اقدام کردید.

هزینه‌های مربوط به انتخاب رشته هم بسته به نوع انتخاب رشته‌ی شما متغیره. درواقع هزینه‌ی انتخاب رشته براساس انواع بی‌کنکور، با کنکور، سراسری، آزاد، غیر انتفاعی، شهریه پرداز و غیره تعیین میشه. اما هزینه‌ی کلی چیزی حدود یک الی دو میلیون و هفتصد هزار تومن هست. هزینه‌ی دقیق رو هم میتونید از عکسی که گذاشتیم متوجه بشید.

اگر دوست داری قبل از اعلام نتایج کنکور، یک عدد حدودی از رتبه‌ت داشته باشی، نرم افزار تخمین رتبه کنکور رو امتحان کن.

چرا باید قبل از اعلام نتایج، برای انتخاب رشته رزرو انجام داد؟

۱. به محض رزرو انتخاب رشته، اسم شما وارد لیست میشه و شما در اولویت انتخاب رشته قرار می‌گیرید. در این صورت به هیچ عنوان انتخاب رشته‌ی شما توسط ما لغو نخواهد شد.

۲. بعد از انجام رزرو از سمت شما، بلافاصله در یک کانال VIP عضو میشید. در این کانال، تعدادی وویس و فایل راهنمای مشاورین موسسه قرار گرفته که مشاورین در این وویس‌ها، تجربیات خودشون رو از دانشگاهشون، رشته‌شون، شرایط خوابگاهشون و غیره بیان کردن.

۳. موسسه Msbook، یک هفته قبل از اعلام نتایج، شما رو به یک مشاور اختصاصی وصل میکنه تا بتونید پیش از اعلام نتایج، سوالات و ابهاماتتون رو بپرسید تا بعد از اعلام نتایج، بخاطر کمبود وقت، دچار اشتباه نشید. شما پیش از اعلام رتبه‌ها، امکان برقراری مکالمه و ارتباط با مشاور اختصاصی خودتون رو به صورت نامحدود خواهید داشت.

۴. بلافاصله بعد از ثبت رزرو شما، امکان دسترسی به کارگاه‌های آموزش انتخاب رشته و نمونه قبولی‌های کنکور برای شما فعال میشن و شما می‌تونید در زمان باقی مونده تا انتخاب رشته، در آرامش تصمیم گیری کنید.

۵. از تمام کسانی که رزرو رو انجام دادند، آزمون‌های شخصیت‌شناسی و رغبت‌سنجی علمی گرفته خواهد شد.

۶. در صورت لزوم و بنا بر درخواست خود شما، مشاورین مجموعه با والدین شما ارتباط می‌گیرن و راهنمایی‌های لازم رو بهشون ارائه میدن.

۷. تمام موارد بالا و تعهدات موسسه، برای همه‌ی کسانی که رزرو کردند، با در نظر گرفتن امکان لغو رزرو و درخواست شما برای انتخاب رشته انجام میشه.

ثبت نام انتخاب رشته بعد از اعلام نتایج کنکور:

خب حالا که رزرو انتخاب رشته رو انجام دادید و نتایج هم اعلام شدن، برای ثبت نام چه باید بکنید؟

الان وقت تصمیم‌گیری و عمله. تا اینجای کار ما تعداد زیادی فایل راهنمایی و مشاور اختصاصی و کلاس آموزشی در اختیارتون قرار دادیم و الان دید بازتری دارید که آیا قصد دارید انتخاب رشته خودتون رو به ام اس بوک بسپارید یا خیر. این فرصت تصمیم گیری، ۲۴ ساعته و شما باید در این زمان از تصمیمتون مطمئن بشید.

در صورتی که شما بعد از این زمان، ثبت نام کاملتون رو انجام نداده باشید، فرض موسسه بر این خواهد بود که رزرو انتخاب رشته‌ی شما لغو شده و قصد ندارید انتخاب رشته‌ی خودتون رو به ام اس بوک بسپارید. بنابراین خدمات مشاوره‌ای هم بعد از اون زمان لغو میشه.

چنانکه بعد از اعلام رتبه‌ها، قصد کنسل کردن انتخاب رشته رو دارید، هزینه‌ی تاریخ رزرو شما تا همون تاریخ کنسلی براتون واریز میشه و موسسه از واریز هزینه در تاریخی زودتر از این زمان، معذور هست.

فرایند انتخاب رشته ام اس بوک:

بعد از اعلام رتبه‌های کنکور، در صورتی که شما قصد ثبت نام کامل انتخاب رشته رو داشته باشید، کارنامه‌ی شما بررسی میشه و ما شما رو به صورت کاملا صادقانه، به سمت پکیج مناسب هدایت می‌کنیم. تاکید ما روی قید “صادقانه” از این جهت هست که ما هدفمون در مشورت دادن به شما، کسب بالاترین درآمد نیست بلکه هدف، اینه که هر کس پکیج مناسب خودش رو پیدا کنه.

مثلا ما به کسی که رتبه‌ی کنکورش ۵۰ هزار شده، رشته‌های با کنکور رو توصیه نمی‌کنیم. این کار برای این هست که هم کار موسسه سرعت و کیفیت بهتری داشته باشه و هم شما هزینه‌ی اضافه‌ای تقبل نکنید.

بعد از اینکه پکیج مناسب به شما معرفی شد، شما می‌تونید ثبت نامتون رو تکمیل کنید تا فرایند انتخاب رشته آغاز بشه. فرایند انتخاب رشته بر اساس موارد زیر انجام میشه:

  • رتبه‌ی سهمیه و رتبه‌ی کشوریتون
  • ارتباط تلفنی مشاور با شما و پرسیدن سوالات مهم

فرمول انتخاب رشته

بعد از تشخیص فاکتورهای مهم انتخاب رشته برای شما، فرمول اختصاصی انتخاب رشته توسط مشاورین و با نظارت کامل مهندس جمالی نوشته میشه و این فرمول در اختیار شما قرار داده میشه. این فرمول برای هرکس با توجه به رتبه و علایق شخصی و اولویت‌بندی‌های خود فرد تعیین میشه. مهم‌ترین تمایز msbook با موسسات دیگه، همین فرمول انتخاب رشته هست که عصاره‌ی ۱۲ سال تجربه‌ی مهندس جمالی در انتخاب رشته‌ست.

بعد از اینکه فرمول انتخاب رشته‌ی مخصوص شما، تعیین میشه، عملیات انتخاب رشته‌ی لیستی شروع میشه و ما کد رشته‌های منطبق بر فرمول رو برای شما جمع‌آوری می‌کنیم. کد رشته‌های جمع‌آوری شده، بیشترین تناسب رو با شرایط شما داره و شما ممکنه با دیدن این کد رشته‌ها خوشحال یا ناراحت بشید. اما قصد ما اینه که بهترین انتخاب‌ها براساس رتبه و علایق شما انجام بشه. نه اینکه صرفا با یک لیست رویایی و غیرواقعی شما رو خوشحال کنیم و باعث مردودی شما در کنکور بشیم.

خواهش ما از شما اینه که به سبک انتخاب رشته‌ی ما اعتماد کنید و کار رو به دست کاردون بسپارید. مشورت با افراد ناآگاه در این زمینه فقط میتونه شما رو به اشتباه بندازه. ممکنه در اطراف شما، افراد موفقی در زمینه‌ی تحصیلی یا شغلی خودشون وجود داشته باشن، اما این موضوع به این معنا نیست که میتونن در انتخاب رشته هم به شما بهترین راهنمایی رو بکنن.

مطمئن باشید که مشاورین msbook کار خودشون رو خوب بلدن و بعد از ۱۲ سال انتخاب رشته فراگیر برای بیش از ۱۰ هزار نفر، بهترین لیست و راهنمایی رو در اختیار شما قرار میدن. پس مجددا توصیه می‌کنیم که از دخالت بیش از حد در لیست‌های انتخاب رشته ارسالی برای شما، خودداری کنید و راهنمایی‌های تخصصی ما رو اعمال کنید.

کارنامه قبولی دانش‌آموزان

سخن پایانی

بعد از تعیین فرمول انتخاب رشته اختصاصی شما، لیست رشته‌های مناسب براتون ارسال میشه. در صورتی که ویدئوهای آموزش انتخاب رشته‌ای که براتون فرستاده بودیم رو از قبل مشاهده کردید، میتونید نظراتتون رو درباره‌ی لیست با ما درمیون بذارید تا با مشورت باهم، در صورت نیاز، در لیست تغییراتی رو اعمال کنیم. اما اگر اون ویدئوها رو ندیدید، توصیه می‌کنیم که همون لیست رو به همون شکلی که ارسال شده به عنوان لیست نهایی در نظر بگیرید و از تغییرات زیاد در اون، خودداری کنید.

در صورتی که علایق و نظراتتون درباره‌ی رشته‌ها عوض شد، ما تا ۳ بار برای شما لیست رو بازسازی می‌کنیم و مجددا انتخاب رشته انجام میدیم.

لازم به ذکره که ما به دلیل مسائل امنیتی و بخاطر اینکه مشکلی برای آینده‌ی تحصیلی شما پیش نیاد، از وارد کردن کد رشته‌های شما در سایت سازمان سنجش معذوریم اما همه‌ی آموزش‌ها و راهنمایی‌های لازم برای وارد کردن کد رشته‌ها رو به شما ارائه می‌کنیم.

5/5 - (6 امتیاز)

محمدرضا سلیمی

207 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

متاسفانه موردی یافت نشد ...