کنکور چند ساعت است
کنکور چند ساعت است

کنکور چند ساعت است

کنکور چند ساعت طول میکشه

کنکور چند ساعت است ؟

سلام بچه ها کنکور راس ساعت ۸ صبح برای همه رشته ها شروع میشه و بعد از ۷۵ دقیقه دفترچه های عمومی رو جمع میکنن و سوالای اختصاصی رو پخش میکنن.

سوالای اختصاصی تا ساعت ۱۲:۱۵ وقت داره، اما افراد میتونن از ساعت ۱۰ حوزه رو ترک کنن.

زمان پاسخگویی به سوالات عمومی زمان پاسخگویی به سوالات تخصصی انسانی زمان پاسخگویی به سوالات تخصصی ریاضی زمان پاسخگویی به سوالات تخصصی تجربی زمان پاسخگویی به سوالات تخصصی هنر زمان پاسخگویی به سوالات تخصصی زبان
۷۵ دقیقه ۱۷۵ دقیقه ۱۶۵ دقیقه ۱۷۵ دقیقه ۱۶۵ دقیقه ۱۰۵ دقیقه
زمان پاسخگویی به سوالات کنکور

زمان پاسخگویی به سوالات عمومی کنکور 


زمان پاسخگویی به سوالات دفترچه عمومی

تعداد سوال : ۱۰۰ سوال            مدت پاسخگویی : ۷۵ دقیقه

بچه های اینستا کنکوری عزیز همونطور که گفته شد مدت پاسخگویی به ۱۰۰سوال عمومی ۷۵ دقیقس که باید زمانتونو خوب تنظیم کنید یعنی حدود ۴۵ثانیه برای هر سوال وقت دارید که دفترچه عمومی با درس ادبیات شروع میشه و بعد از اون به ترتیب درس عربی و معارف و در نهایت زبان قرار داره که ترتیب درسا برای همه رشته ها یکیه اما دفترچه عمومی بچه های انسانی متفاوت از بچه های هنر و زبان و ریاضی و تجربیه .

نکته ای که تو درسای عمومی باید بهش توجه کنید اینه که بعد از گذشت ۷۵دقیقه دفترچه عمومی جمع میشه و بعد دفترچه اختصاصی توزیع میشه پس حتما تا قبل از این تایم پاسخنامتونو پر کنید.

کنکور چند ساعت است

زمان پاسخگویی به سوالات کنکور تجربی


مدت پاسخگویی به سوالات تجربی

تعداد سوال : ۱۷۰ سوال            مدت پاسخگویی : ۱۷۵ دقیقه

بچه های تجربی با توجه به تعداد سوالات و زمانی که برای کنکور تخصصی در نظر گرفته شده تقریبا برای هرسوالی میشه یک دقیقه وقت گذاشت اما خودتونم خوب میدونید که بعضی از سوالات دشوار به زمانی بیش تر از یک دقیقه برای پاسخگویی نیاز دارن پس باید از تایم سوالات ساده استفاده کنید و زمانتونو سیو کنید و درنهایت واسه سوالای مشکل ازش استفاده کنید .

زمان پاسخگویی به سوالات کنکور انسانی


مدت پاسخگویی به سوالات انسانی

تعداد سوال : ۱۸۰ سوال            مدت پاسخگویی : ۱۶۵ دقیقه

کنکوری های انسانی عزیز خیلیاتون این سوال ممکن براتون پیش بیاد که با توجه به اینکه تعداد سوالات کنکور ما از تجربیا و ریاضیا بیشتره چرا تایممون کم تره ؟خوب این مسئله برمیگرده به نوع سوالات شما که اکثرا شامل سوالات دروس حفظیه و میشه کاملا زیر ۳۰ ثانیه بهشون جواب داد البته اگه  خیلی خوب مطالعه کرده باشین ، اما این تایم کم نباید شمارو وحشت زده کنه چرا که سوالاتون از نوع محاسبه ای خیلی نیس (البته به جز درس ریاضی و یکمی هم درس اقتصاد) پس با این تفاسیر زمان ارائه شده کاملا استاندارده و میتونید تو این زمان به همه سوالات جواب بدید و حتی اگه خوب کنکورتونو مدیریت کنید وقت اضافه هم میارید.

کنکور چند ساعت است

زمان پاسخگویی به سوالات کنکور ریاضی


کنکور چند ساعت است

تعداد سوال : ۱۳۵ سوال            مدت پاسخگویی : ۱۷۵ دقیقه

دفترچه اختصاصی بچه های ریاضی فقط از ۳درس ریاضی فیزیک و شیمی تشکیل میشه اما سوالات هر درس زیاده به خصوص درس ریاضیات که خودش چند بخشه .بچه های ریاضی ممکنه سر جلسه کنکور از محاسبات زیاد خسته بشن اما باید از قبل آمادگی ذهنی خوبی واسه خودشون ایجاد کنن.

زمان پاسخگویی به سوالات کنکور هنر

کنکور چند ساعت است

تعداد سوال : ۱۶۰ سوال            مدت پاسخگویی : ۱۶۵ دقیقه

 بچه های کنکور هنر تایم خیلی خوبی واسه جواب دادن به سوالات دارن اما مسئله ای که هست اینه که شاید خیلی از بچه های رشته های دیگه هم کنکور هنر رو بدن و این یکم بچه های رشته هنرو نگران میکنه اما جای نگرانی نیست چون خیلیا نمیتونن از پس آزمون عملیش بربیان وصرفا میان وکنکور میدن و آمار رو فقط بالا میبرن.

زمان پاسخگویی به سوالات کنکور زبان

کنکور چند ساعت است
کنکور چند ساعت است

تعداد سوال : ۷۰ سوال            مدت پاسخگویی : ۱۰۵ دقیقه

 کنکور چند ساعت است

 هرسال کلی از بچه های رشته های دیگه تو کنکور زبان شرکت میکنن که آمار شرکت کننده های زبان معمولا از همه رشته ها بیشتر میشه اما سوالات تخصصی زبان سخته و تیپ های مختلفی داره که بچه های که راغبن تو این رشته تحصیل کنن باید انواع مهارت های مختلف رو تو خودشون تقویت کنن بخصوص مهارت های ریدینگ و تست های سرعتی .
زمان کنکور چقدر است 

زمان هر درس در کنکور سراسری 

کنکور چند ساعت است 
کنکور تجربی

کنکور ریاضی

کنکور انسانی 

کنکور هنر

کنکور زبان 

 

درباره مهندس جمالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *