دانلود پاسخبرگ خام سه دفترچه ای ویژه تمرین تست زنی

با سلام خدمت دوستان عزیز. امیدواریم آزمون‌هاتون رو با موفقیت پشت سر بذارید. در این مطلب فایل پی‌دی‌اف انواع پاسخنامه‌ خام رو در یک دسته‌بندی مرتب براتون آماده کردیم تا به صورت کاملا رایگان، به دانلود پاسخبرگ سفید ویژه تمرین تست زنی دسترسی پیدا کنید. همچنین آخرین ورژن پاسخنامه‌ی کنکور سراسری ۱۴۰۲ رو براتون قرار دادیم تا کاملا با فضای کنکور آشنا بشید. 

استفاده از پاسخنامه‌های مشابه پاسخنامه سنجش و کنکور، میتونه کمک زیادی به تمرین تست زنی و راه افتادن شما کنه. همچنین سعی کنید برای چرک‌نویس‌هاتون هم یه برنامه‌ای داشته باشید، چون در دروس محاسباتی جای زیادی در کنکور ندارید، بنابراین بهتره به جاهای کم و کوچیک برای محاسبات عادت کنید.

خب حالا میریم سراغ دانلود پاسخنامه‌ها برای دوستانی که فایل خام پی دی اف پاسخنامه رو لازم دارن:

دانلود پاسخبرگ سه دفترچه‌ ای

دفترچه‌های کنکور سراسری، از کنکور ۱۴۰۱ تغییر کردن و از دو دفترچه به سه دفترچه تبدیل شدن. در نتیجه، پاسخبرگ کنکور هم از این زمان به بعد عوض شده و متناسب با کنکور سه دفترچه‌ای طراحی شده. علاوه بر این، شکل این پاسخبرگ‌ها هم تغییر کردن و دیگه مثل قدیم از اولین سوال تا آخرین سوال پشت سر هم ردیف نشدن. توی پاسخبرگ‌های جدید، بالای هر کادر عنوان یک درس نوشته شده و شما باید برای مثال پاسخ‌های درس زیست رو زیر عنوان خودش وارد کنید.

بهتون توصیه می‌کنیم که برای آشنا شدن با پاسخبرگ‌های جدید و یاد گرفتن قلق اون‌ها و عادت کردن بهشون و همچنین برای شبیه‌سازی بیشتر فضای کنکور، حداقل موقع تست زدن کنکورهای سال‌های گذشته، از پاسخبرگ‌های جدید استفاده کنید. 

ما اینجا برای هر سه رشته‌ی تجربی، انسانی و ریاضی، پاسخبرگ سه دفترچه ای قرار دادیم که می‌تونید از طریق زدن روی دکمه‌های زیر، اونا رو به صورت رایگان دانلود کنید و پرینت بگیرید و استفاده کنید. 

مطلب پیشنهادی: دانلود سوالات کنکور

دانلود پاسخبرگ سفید ویژه تمرین تست زنی

پاسخنامه‌ها درقالب ۳۴۰ تایی و ۳۰۰ تایی و ۶۰ تایی موجود هستند و می‌تونید هرکدوم رو که مایل هستید دانلود کنید.

اگر تمام مدل‌های پاسخنامه‌ها رو یکجا لازم دارید، فایل زیپ زیر رو دانلود بفرمایید.

اگر فایل زیپ براتون سخته و دوست دارید به صورت جداگانه هرکدوم از فایل‌ها و پی‌دی‌اف‌های پاسخنامه دسترسی داشته باشید، لینک‌های دانلود پاسخبرگ سفید ویژه تمرین تست زنی زیر رو براتون آماده کردیم.

به دو نکته توجه کنید:

نکته‌ی اول: موضوع دیگه‌ای که در پر کردن پاسخنامه اهمیت داره، مداد مناسب پر کردن پاسخنامه ست. بهترین مداد کنکور چه مدادیه و چه ویژگی‌هایی باید داشته باشه؟ این موضوع رو مفصل بررسی کردیم که می‌تونید در مقاله‌ی مخصوص خودش مطالعه‌ش کنید.

 

نکته‌ی دوم: اگر نمیدونید چجوری میشه به یه صورت سریع یا به صورت ذهنی، درصد آزمون‌ها رو محاسبه کرد، حتما مطلب محاسبه درصد تست رو بررسی و مطالعه کنید.

 

 

 

تغییرات دفترچه‌های کنکور ۱۴۰۱

5/5 - (5 امتیاز)

مهندس جمالی

237 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

خواب در سال کنکور

خواب در سال کنکور

5
دقیـقه مطالعه
مشاهده