امیرحسین افشار، مشاور کنکور

استاد افشار در بهترین مشاور کنکور
۳,۳
Rated 3.3 out of 5
۳٫۳ از ۵ (از ۳ رای)

رزومه تحصیلی و کاری

امیرحسین افشار، فارغ التحصیل دبیرستان نمونه دولتی امام صادق (ع) منطقه ۹ تهران و فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی مکانیک و کارشناسی ارشد MBA دانشگاه تهرانه. همچنین دارای مدارک بین المللی NLP و هیپنوتراپی و مدرس ریاضیات کنکور کارشناسی و ارشده.

ایشون از سال ۸۲ در زمینه مشاوره انتخاب رشته مشغول به فعالیت بوده و همچنین در زمینه کسب و کار و استارتاپ هم فعالیت می‌کرده. ایشون همچنین طراح آزمون‌های آزمایشی و مولف بیش از ۴۰ عنوان کتاب مشاوره و انتخاب رشته و ریاضی کنکوره. از جمله فعالیت‌های ایشون میشه به سخنران و مشاور انگیزشی بودن هم اشاره کنیم.

فرایند مشاوره و انتخاب رشته

امیرحسین افشار، در سه گام برای انتخاب رشته، اقدام میکنه. در اولین مرحله، به معرفی انواع رشته‌ها و دانشگاه‌ها اعم از رشته‌های پول‌ساز، مهاجرپذیر، آینده‌دار و کاربردی و غیره می‌پردازه. همینطور درمورد مدرک و اعتبار انواع دانشگاه‌ها صحبت میکنه و در حالت کلی درمورد نحوه انتخاب رشته راهکارهایی ارائه میده. سپس تست‌های شخصیت شناسی، شغلی و روانشناسی انجام و نتایج رو مورد بررسی قرار میده.

بعد از تمامی اقدامات، در گام دوم، به بررسی دقیق کارنامه می‌پردازه و در ابتدا با بهترین نرم‌افزارهای موجود در کشور و سپس به صورت دستی و با بررسی سهمیه‌ها، رتبه‌ها و ظرفیت‌ها، اقدام به انتخاب رشته میکنه. تمامی رشته‌ها بر اساس علاقه و توانمندی‌های داوطلب بهینه‌سازی میشه و تا چندین جلسه مورد بررسی بین داوطلب و مشاور قرار می‌گیره. تمامی مراحل برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد هم انجام میشه.

گام سوم مربوط به بعد از اعلام نتایجه. در این هنگام با بررسی کارنامه سبز و افزایش ظرفیت‌ها در دانشگاه‌های مختلف، در صورتی که داوطلب نیاز به تغییر و جابه جایی داشته باشه، این امکان رو براش فراهم میکنه و در این زمینه هم شرایط داوطلب همچنان مورد بررسی و مشاوره قرار می‌گیره.

محمدرضا سلیمی

207 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

مهندس جمالی بهترین مشاور کنکور

مهندس جمالی

2
دقیـقه مطالعه
مشاهده