علی میرصادقی، مشاور کنکور

علی میرصادقی مشاور انتخاب رشته
۳,۷
Rated 3.7 out of 5
۳٫۷ از ۵ (از ۳ رای)

رزومه تحصیلی و کاری

علی میرصادقی که یکی از چند بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور محسوب میشه، دارای ۲۰ سال سابقه مشاوره در زمینه انتخاب رشته‌ست. او تنها عضو ایرانیه که عضو انجمن مشاوران تحصیلی جهانه. در سال ۲۰۱۵ از نگاه مجله Corporate Vision، بهترین مشاور تحصیلی ایران شناخته شد. او همچنین موسس مجموعه تحصیلی بارسا در تهرانه که بر پایه شیوه‌های نوین آموزشی و تحصیلی، خدمات شایانی ارائه میده.

فرایند مشاوره و انتخاب رشته

علی میرصادقی در مجموعه بارسا به همراه بهترین متخصصان مشاوری که در کنارش فعالیت می‌کنن، یک تیم قوی برای انتخاب رشته و مشاوره تحصیلی آماده کرده. این تیم در هر لحظه آماده پذیرش مشاوره به همه هستن و بر پایه شیوه نوینی که خود علی میرصادقی پیش می‌بره، فعالیت میکنن. در این شیوه، در سیزده قدم، در کنار شخصیت شناسی افراد، بهترین بررسی‌ها انجام میشه تا داوطلب رو به نتیجه مطلوبش برسونه.

در این مراحل، طی کارگاه‌های غیرحضوری، یکسری از مفاهیم مثل خودشناسی، انتخاب رشته، معرفی رشته‌ها و دانشگاه‌ها برگزار میشه. تست روانشناسی هوش، شخصیت و استعداد در مراحل کار انتخاب رشته این مجموعه قرار داره. و بعد از تمامی این اقدام‌ها، انتخاب رشته به صورت کامپیوتری، خصوصی و برای دانشگاه آزاد انجام میشه و طی چند بررسی نهایی بین مشاور و داوطلب، تایید میشه.

محمدرضا سلیمی

207 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...