مشاور انتخاب رشته

مهدی نکوئی، مشاور کنکور

جدیدترین مطالب سایت

کانال تلگرام ما

مهدی نکوئی، مشاور کنکور

دکتر مهدی نکویی
3,5
Rated 3,5 out of 5
3,5 از 5 (از 24 رای)

رزومه تحصیلی و کاری

دکتر مهدی نکوئی عضو بنیاد ملی نخبگان، با دکترای دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکترای مدیریت کسب و کار از دانشگاه فرانسه، موسس مجموعه آزمون 24 و مرکز مشاوره جامع نگر دکتر نکوئیه. ایشون همچنین موسس دبیرستان و پیش دانشگاهی رئوف و آموزشگاه علمی آزاد کیمیاگران و بنیان گزار مجتمع آموزشی ثامن هم هست.

 از جمله فعالیت های ایشون با سمت مدیریت، در مجموعه راه اندیشه و اندیشه سازان واحد آزمونه و همینطور مشاوره و برنامه ریز آموزشگاه بعثته. همینطور بخش معاونت علمی آموزشی موسسه اینده سازان هم توسط ایشون اداره میشه.

تالیف مجموعه کتاب 30 جلدی با عنوان کتاب 24، از جمله تالیفات خلاقانه ایشونه که هر جلد از این کتاب ها به مباحثی پیرامون تحصیل یا انتخاب رشته و برنامه ریزی و معرفی دانشگاه ها و غیره پرداخته.

فرایند مشاوره و انتخاب رشته

انتخاب رشته توسط دکتر نکوئی و تعدادی از مشاوران شایسته ایشون برگزار میشه. این فرآیند طی چند مرحله با بررسی های دقیق و چندباره تیمشون انجام میشه. این مراحل در ابتدا با برگزاری وبیناری مشتمل بر مباحث و نکات مهم انتخاب رشته و کارنامه، تشریح دفترچه و توضیح دانشگاه ها تشکیل میشه. بعد از این مرحله، تست شخصیت شناسی برای هر یک از دانش آموزها انجام میگیره و بر اساس تحلیل تست ها، مشاوران با دانش آموزان گفتگو میکنن.

در مرحله بعد یکسری فرم انتخاب رشته به دانش آموز و خانواده اش میدن که بر اساس علایق و خواسته هاش اون فرم رو پر میکنه و بعد در محل حضوری انتخاب رشته در زمان تعیین شده حاضر میشه. در اونجا با دکتر نکوئی گفتگو انجام میشه و انتخاب رشته توسط ایشون انجام میگیره. سپس نوبت به تکمیل اطلاعات و فرم انتخاب رشته نهایی توسط مشاوران ارشد میرسه که در راستای نظریات خود دکتر نکوئی این فرایند انجام میشه.

طی سه مرحه بعد از تهیه فرم انتخاب رشته توسط مشاوران ارشد، این فرم به دست سر مشاوران و خود دکتر مهدی نکوئی مجدد بررسی میشه و تایید نهایی انجام می‌گیره.

اشتراک گذاری این مقاله:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

اسلایدرهای محبوب
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

کاربر عزیز لطفا پروکسی یا فی.لت.ر شک.ن خود را روشن کنید و روی لینک زیر بزنید.

اگر در عضویت کانال مشکل دارید به آیدی darsban1@ داخل تلگرام پیام بدید تا شما را عضو کنند.