مشاور انتخاب رشته

علیرضا افشار، مشاور کنکور

جدیدترین مطالب سایت

کانال تلگرام ما

علیرضا افشار، مشاور کنکور

علیرضا افشار بهترین مشاور انتخاب رشته

رزومه تحصیلی و کاری

علیرضا افشار از مشاوران به نام و مطرح در زمینه کنکوره که به دلیل برگزاری همایش‌های مختلف در زمینه مشاوره و انتخاب رشته، شهرت داره. او به صورت خصوصی و غیرخصوصی به مشاوره کنکور و انتخاب رشته در رشته‌های نظری و هنر، می‌پردازه.

فرایند مشاوره و انتخاب رشته

چگونگی انتخاب رشته توسط مجموعه آقای افشار، در طی چند مرحله انجام میشه. این مجموعه در ابتدا به تحلیل کارنامه فردی هر داوطلب به صورت جداگانه و سپس به انجام تست شخصیت شناسی متناسب با هر داوطلب می‌پردازه. تمامی این فرایند توسط خود استاد افشار انجام میشه. بعد از این مراحل، یک لیست اولیه انتخاب رشته برای هر داوطلب ارسال میشه و بعد طی یک مکالمه تلفنی به صورت غیرحضوری، استاد افشار، به معرفی رشته‌ها و شهرها و میزان قبولیشون می‌پردازه و بعد به هر داوطلب نحوه اولویت‌بندی انتخاب رشته رو یاد میده تا داوطلب بتونه بر اساس علایق و توانمندی‌هاش انتخاب رشته رو انجام بده.

داوطلب انتخاب رشته‌ش رو برای استاد ارسال میکنه و ایرادات انتخاب رشته مورد بررسی قرار می‌گیره و دوباره انتخاب رشته جدید بر اساس اولویت بندی مناسب، تهیه میشه. بعد از تهیه فرم نهایی و تایید، انتخاب رشته آزاد هم زیر نظر خود استاد انجام می‌گیره.

اشتراک گذاری این مقاله:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسلایدرهای محبوب
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

کاربر عزیز لطفا پروکسی یا فی.لت.ر شک.ن خود را روشن کنید و روی لینک زیر بزنید.

اگر در عضویت کانال مشکل دارید به آیدی darsban1@ داخل تلگرام پیام بدید تا شما را عضو کنند.