استاد محمد یگانه

استاد محمد یگانه

۳,۹
Rated 3.9 out of 5
۳٫۹ از ۵ (از ۱۴ رای)

رزومه تحصیلی و کاری

استاد محمد یگانه در لیست بهترین اساتید ریاضی قرار داره. ایشون در مجموعه ماز به تدریس درس ریاضی انسانی مشغوله. این استاد ۱۸ سال سابقه تدریس درس ریاضی داره و همینطور جزو گروه طراحی آزمون‌های گاجه. از جمله تالیفات ایشون هم، کتاب ریاضی میکرو جامع انسانی گاجه. 

 

کیفیت و نحوه تدریس

کلاس‌های درس استاد یگانه، جوی شاد و پرانرژی داره. استاد برای تدریس از روش‌های ساده و سریع‌تر استفاده میکنه. در نتیجه کلاس بسیار برای کنکور مناسبه. روند کلاس متوسط جلو میره و بیشتر تمرکز استاد بر یادگیریه. حل تست از ویژگی‌های بارز این کلاسه و از طریق پرسش و پاسخ در تعامله. همینطور ذکر نکات مهم سوالات تستی و تمرینات، از ویژگی‌های مهم دیگه‌ی کلاس‌های درس استاد یگانه‌ست. هر جلسه به دانش‌آموزان تمرین میده و لازمه این کلاس تکرار و تمرین زیاده. همینطور در زمان امتحانات، استاد به نحوی تدریس میکنه که متناسب با پاسخگویی به سوالات تشریحی باشه. آزمون‌هایی هم در طول کلاس‌ها از دانش‌آموزان گرفته میشه که به مرور مطالب کمک میکنه.

در نهایت باید بگیم که کلاس برای دانش‌آموزان با سطح متوسط و قوی مناسبه چرا که مفاهیم از پایه نیستن و کاملا کلاس در راستای کنکور جلو میره.

 


مطلب پیشنهادی: لیست بهترین اساتید ریاضی کنکور


 

نمونه تدریس استاد محمد یگانه

 

محمدرضا سلیمی

234 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

استاد بابک سادات

استاد بابک سادات

2
دقیـقه مطالعه
مشاهده