استاد مجید رفعتی

استاد مجید رفعتی

۳,۴
Rated 3.4 out of 5
۳٫۴ از ۵ (از ۲۱ رای)

رزومه تحصیلی و کاری

استاد مجید رفعتی فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه تهرانه. ۲۰ سال سابقه تدریس در مدارس برتر مثل تیزهوشان و فرزانگان و همینطور در آموزشگاه‌های هدف تهران و کمال اصفهان رو داره. کلاس‌های استاد در مجموعه تام لند برای تدریس ریاضیات و همینطور حسابان رشته ریاضی به صورت آنلاین قرار داره.

 

کیفیت و نحوه تدریس

استاد رفعتی در لیست بهترین اساتید ریاضی کنکور قرار داره. انرژی استاد خیلی خوبه و ارتباط خوبی با دانش آموزان برقرار میکنه. خوبی کلاس‌های ایشون در اینه که برای تک‌تک پایه‌ها به صورت پایه و همینطور جامع، کلاس‌های جداگانه تشکیل میشه و این به نظم ذهنی و همینطور یادگیری دقیق‌تر وجزئی و پایه‌ای کمک میکنه. یعنی اگر دانش‌آموزی قصد داره از پایه یاد بگیره، میتونه در کلاس‌های جداگانه پایه‌ای استاد شرکت کنه. استاد به صورت مفهومی مباحث رو قدم‌به‌قدم توضیح میده و بارها تکرارشون میکنه.

جزوه از قبل آماده در این کلاس هست و تدریس‌های استاد به صورت آفلاین بر روی سایت قرار می‌گیره و دانش‌آموزان میتونن دوباره به مباحث کلاس برگردن. تعامل بین دانش‌آموزان و استاد در کلاس وجود داره و همه میتونن هر زمان که سوالی داشتن، مشکلشون رو حل کنن. زمان‌بندی استاد در کلاس بسیار خوبه و همه چیز با صبر و حوصله جلو میره. کلاس‌های درس استاد به دلیل این که تفکیک سطح داره، برای هر سه گروه دانش آموزان ضعیف، متوسط و قوی مناسبه.

 

تألیفات

استاد سابقه تالیف کتاب‌های آموزشی کنکور در مجموعه‌های گاج و نیک انجام رو داره. این کتاب‌ها شامل دیفرانسیل IQ، حسابان IQ، حسابان جامع کنکور +IQ در انتشارات گاج و همینطور مجموعه آزمون‌های چهارگزینه‌ای حساب دیفرانسیل و انتگرال در انتشارات نیک انجامه. 

 


مطلب پیشنهادی: لیست بهترین اساتید ریاضی کنکور


 

نمونه تدریس استاد مجید رفعتی

 

محمدرضا سلیمی

234 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

استاد معین کرمی

استاد معین کرمی

2
دقیـقه مطالعه
مشاهده

استاد شهرام عامری

3
دقیـقه مطالعه
مشاهده