ریاضی

استاد شهرام عامری

جدیدترین مطالب سایت

کانال تلگرام ما

استاد شهرام عامری

رزومه تحصیلی و کاری

استاد شهرام عامری از اساتید برتر ریاضی در مجموعه آنلاین آکادمیه. ایشون 17 سال سابقه تدریس ریاضی تخصصی انسانی رو داره و فارغ‌التحصیل رشته معماریه. از فعالیت‌های استاد علاوه بر تدریس میتونیم به تالیف کتاب‌های ریاضی انسانی در انتشارات مبتکران و صفر کلوین اشاره کنیم. در حال حاضر، کلاس‌های درسی ایشون در مجموعه آنلاین آکادمی برگزار میشه.

 

کیفیت و نحوه تدریس

استاد شهرام عامری از اساتید برتر ریاضی انسانیه. ایشون انرژی بسیار بالایی در تدریس ریاضی داره و از اونجایی که این درس میتونه خسته کننده باشه، این امر به بهبود روند کلاس کمک میکنه. استاد بر اساس کتاب درسی و همینطور کتاب ریاضی انسانی مبتکران که تالیف خودش هست تدریس میکنه. هر جلسه هم به دانش‌آموزان تکلیف و تمرین برای یادگیری دقیق‌تر داده میشه. هر جلسه استاد بر اساس جزوه از قبل آماده خودش تدریس میکنه. تدریس از ریزترین و پایه‌ای‌ترین مباحثه و بعد از ذکر نکات مهم و تموم شدن تدریس در انتهای هر جلسه، یکسری نمونه تست حل میکنن که برای درک بیشتر مفاهیم کاربردیه.

در طی کلاس‌های درسی، ایشون در یک سال، هر ماه یک آزمون برگزار میکنه که در اون دانش‌آموزان میتونن سطح خودشون رو ارزیابی کنن. تعامل در کلاس بسیار کمه اما کلاس‌ها دارای پشتیبانیه و دانش‌آموزان میتونن از طریق پشتیبان، سوالات درسی خودشون رو بپرسن. کلاس‌های استاد برای دانش‌آموزان ضعیف و متوسط بسیار مناسبه چرا که مطالب و مفاهیم از پایه تدریس میشه و به سطح کنکور میرسه. اما دانش‌آموزان قوی بهتره در این کلاس شرکت نکنن چرا که ممکنه خسته‌کننده باشه و مفاهیم تکراری به نظر برسه.

 

تألیفات

استاد محمدی نژاد در زمینه تالیف کتاب مخصوصا در انتشارات گاج، مولف چند اثر مهمه. از جمله فعالیت‌های ایشون، شامل کتاب‌های گاج سفید ریاضی اول و دوم، گاج قرمز آمار و ریاضی انسانی، گاج نقره‌ای ریاضی انسانی و ریاضیات سال اول گاج قرمز میشه. همچنین دو کتاب ریاضی انسانی آبی قلمچی و اشاره طلایی ریاضی انسانی نشر اعلم، از سایر فعالیت‌های ایشون در حوزه تالیفه.

 

 

نمونه تدریس استاد شهرام عامری

اشتراک گذاری این مقاله:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسلایدرهای محبوب
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

کاربر عزیز لطفا پروکسی یا فی.لت.ر شک.ن خود را روشن کنید و روی لینک زیر بزنید.

اگر در عضویت کانال مشکل دارید به آیدی darsban1@ داخل تلگرام پیام بدید تا شما را عضو کنند.