• 5

استاد عباس اشرفی

استاد عباس اشرفی

۴,۵
Rated 4.5 out of 5
۴٫۵ از ۵ (از ۳۷ رای)

رزومه تحصیلی و کاری

استاد عباس اشرفی با رتبه ۱۴۲ کنکور سراسری، در دانشگاه تهران تحصیل کرده. ایشون ۲۰ سال سابقه تدریس حرفه‌ای درس ریاضی کنکور و حسابان رو داره و مدیر دپارتمان ریاضی مهر و ماهه. در حال حاضر هم در مجموعه درسلایو به تدریس درس ریاضی و حسابان مشغوله. ضمنا جزوات ریاضی و فیلم‌های تدریس ایشون، توی سایتشون (mathtest.ir) در دسترسن.

 

کیفیت و نحوه تدریس

تعامل استاد با دانش‌آموزان بسیار خوبه. استاد انرژی خوبی داره، کلاس کسل‌کننده نیست و جوی صمیمی داره. تدریس استاد از روی جزوه از قبل آماده هست. مفاهیم مبحث‌به‌مبحث جلو میرن و تسلط استاد بر روی مباحث بسیار بالاست. همینطور توانایی انتقال مفاهیم به دانش‌آموزان هم از ویژگی‌های مثبت استاد محسوب میشه. استاد بعد از تدریس هر مبحث، به سراغ حل نمونه تست کنکوری میره. این سوالات تستی در سطح کنکورن و به یادگیری عمیق کمک میکنن. برای حل تست، استاد قدم به قدم جلو میره و تمامی نکات مهم رو بیان میکنه. هر دو راه حل کتاب درسی و راه حل‌های سریع کنکوری رو یاد میده تا هم برای امتحان نهایی و هم برای کنکور، آماده بشی.

استاد اشرفی که در لیست بهترین اساتید کنکور ریاضی قرار دارن، از اساتید برجسته این حوزه هستن. کلاس‌های درسی ایشون در سطح کنکوره و دانش آموزان متوسط و قوی میتونن در این کلاس شرکت کنن. 

 

تألیفات

استاد اشرفی مولف بسیاری از کتاب‌های ریاضی و حسابان رشته‌های تجربی و ریاضی بوده که بسیار کتاب‌های ارزشمندی در این حوزه‌ست. از جمله تالیفات ایشون، لقمه ریاضی دهم و یازدهم، آموزش و تست حسابان یازدهم، جامع ریاضیات پایه و حسابان رشته ریاضی و آموزش ریاضی فضایی رشته تجربیه. ایشون همینطور مولف اولین کتاب دیفرانسیل قلمچی هم هست.

 


مطلب پیشنهادی: لیست بهترین اساتید ریاضی کنکور


 

نمونه تدریس استاد عباس اشرفی

محمدرضا سلیمی

234 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

استاد شهرام عامری

3
دقیـقه مطالعه
مشاهده