استاد علیرضا بستانیان

استاد علیرضا بستانیان

۳,۸
Rated 3.8 out of 5
۳٫۸ از ۵ (از ۲۳ رای)

رزومه تحصیلی و کاری

استاد علیرضا بستانیان در لیست بهرتین اساتید ریاضی کنکور محسوب میشه. مدرک کارشناس ارشد مهندسی عمران داره. ایشون سابقه تدریس در دبیرستان‌های استعداد درخشان و همینطور مراکز و موسسات آموزشی کنکور رو داره. تدریس درس‌های حسابان و ریاضیات تجربی، از جمله فعالیت‌های ایشونه. در حال حاضر هم به تدریس این دو درس در مجموعه آموزشی ماز مشغوله.

 

کیفیت و نحوه تدریس

استاد در این کلاس، شیوه‌ای مبحث‌به‌مبحث داره. یعنی در ابتدا یک مبحث رو به صورت کلی توضیح میده و سپس به سراغ حل نمونه تست‌های کنکوری میره و نکات مربوط به اون مبحث رو در تست‌ها توضیح میده. تحلیل تست‌ها و آموزش قدم‌به‌قدم سوالات مختلف توسط استاد به خوبی انجام میشه اما اگر دنبال توضیحات پایه‌ای از درس‌ها هستی، این کلاس اصلا برات مناسب نیست.

بیشتر زمان کلاس بر حل تست و نکات کنکوری جلو میره. کلاس جزوه آماده داره و تعامل بین دانش‌آموزان و استاد به خوبی حفظ میشه. همه بچه‌ها میتونن سوالاتشون رو بپرسن البته فقط به برخی از اون‌ها پاسخ داده میشه. این کلاس مناسب دانش‌آموزان متوسط و قویه که به دنبال کلاسی برای یادگیری در حد کنکور و بالاتر هستن و به دانش آموزان ضعیف که در مفاهیم پایه مشکل دارن، توصیه نمیکنیم.

 


مطلب پیشنهادی: لیست بهترین اساتید ریاضی کنکور


 

نمونه تدریس استاد علیرضا بستانیان

محمدرضا سلیمی

234 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

استاد بابک سادات

استاد بابک سادات

2
دقیـقه مطالعه
مشاهده