استاد خسرو محمدزاده

استاد خسرو محمدزاده

۳,۳
Rated 3.3 out of 5
۳٫۳ از ۵ (از ۱۴ رای)

رزومه تحصیلی و کاری

استاد خسرو محمدزاده از بهترین اساتید ریاضی انسانیه. ایشون بیشتر از دو دهه سابقه تدریس ریاضی کنکور انسانی در مدارس و آموزشگاه‌های برتر رو داره. همینطور استاد پروازی در شهرهای مختلف مثل اصفهان، شیراز، تبریز، همدان و غیره‌ست. در حال حاضر کلاس‌های درس ایشون در درس ریاضی انسانی، در مجموعه کلاسینو قرار داره.

 

کیفیت و نحوه تدریس

کلاس‌های استاد محمدزاده در دو بخش جامع کنکور و پایه‌ای تشکیل میشه و سطح کلاس‌های ایشون به نحوی هست که هم برای دانش‌آموزان ضعیف مناسبه و هم متوسط. جو کلاس اصلا خشک نیست اما استاد در تدریس بسیار جدیه و روند کلاس براش بسیار مهمه. هر جلسه به دانش‌آموزان تکلیف میده و ازشون انتظار مطالعه و تمرین دقیق و اصولی رو داره. کلاس بر اساس جزوه استاد پیش میره و تعامل بین استاد و دانش‌آموز برای پاسخگویی به سوالات خوبه. مباحث توسط استاد بارها تکرار میشه تا جایی که تک‌تک دانش آموزان به درک کافی برسن. این کلاس برای دانش‌آموزان ضعیف و متوسط از این نظر که مفاهیم پایه‌ای بیان میشن و همینطور تکرار زیاد در مباحث وجود داره، بسیار عالیه. 

 

تألیفات

استاد محمدزاده در انتشارات تخته سیاه و همینطور بیست، سابقه تالیف کتاب در زمینه ریاضی تخصصی انسانی رو داره. کتاب‌های مهم ایشون شامل ریاضی جامع کنکور انسانی، ریاضی و آمار ۲ یازدهم انسانی از نشر بیست و همینطور کتاب کلاس ریاضی انسانی از نشر تخته سیاه رو شامل میشه.

 


مطلب پیشنهادی: لیست بهترین اساتید ریاضی کنکور


 

نمونه تدریس استاد خسرو محمدزاده

محمدرضا سلیمی

234 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

استاد مجید رفعتی

استاد مجید رفعتی

2
دقیـقه مطالعه
مشاهده
استاد مهدی عزیزی

استاد مهدی عزیزی

2
دقیـقه مطالعه
مشاهده