• 5

معرفی استاد اشرفی، دبیر ریاضیات کنکور

استاد عباس اشرفی، مدرس درس ریاضی رشته‌ی تجربی و درس حسابان رشته‌ی ریاضی و فیزیکن. ایشون با رتبه‌ی ۱۵۰ کنکور سراسری وارد دانشگاه تهران شدند. بعد از اون در بهترین مدارس تهران مشغول به تدریش شدند و در این زمینه سابقه ۲۰ ساله دارند. ایشون تو موسسه اینستا کنکوری، مدرس دوره‌های همایش جمع بندی آپولو، آفرود و کلاس‌های سالیانه هستند. استاد اشرفی همچنین مدیر دپارتمان درس ریاضی انتشارات مهر و ماه هستند و تالیفات زیادی در این انتشارات دارند.

استاد عباس اشرفی
۴,۸
Rated 4.8 out of 5
۴٫۸ از ۵ (از ۲۸ رای)

تالیفات استاد عباس اشرفی

در ادامه به معرفی برخی از تالیفات ایشون می‌پردازیم.

۱. لقمه ریاضی دهم

در این کتاب همه‌ی مفاهیم درس‌ها رو موبه‌مو توضیح دادند و تمام مثال‌ها و تمرینات کتاب درسی رو با پاسخ کاملا تشریحی و جامع بررسی کردند. همچنین نکات زیادی رو در مورد روش حل تست‌ها توضیح دادند.

۲. آموزش و تست حسابان ۱ یازدهم

کتابی که کاملا منطبق بر کتاب درسیه و روش‌های منحصربه‌فردی برای آموزش درس‌ها داره. استاد اشرفی تو این کتاب روش‌های جدیدی برای آموزش ارائه کردن و تست‌های چند سال اخیر کنکور و تست‌های تالیفی زیادی رو در اون بررسی کردن. در پاسخنامه این کتاب علاوه بر پاسخ تشریحی، روش‌های فوق سریعی برای حل تست‌ها هم آموزش میدن.

۳. آموزش فضایی رشته تجربی

کتاب جامعی که هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم در اون بررسی شده. در این کتاب تست‌های چند سال اخیر کنکور بررسی شده و استاد اشرفی در پاسخنامه این کتاب، دو یا چندین روش برای حل تست‌ها آموزش دادن.

۴. لقمه ریاضی یازدهم

کتابی که در عین اندازه کوچیک اون، کتاب جامعیه که استاد، مطالب رو به طور کامل توضیح دادن و به همراه توضیح فرمولی، نحوه به کار بردن اون رو هم توضیح دادن.

۵. جامع ریاضیات پایه و حسابان رشته ریاضی

در پاسخنامه تشریحی این کتاب، روش «فرمول ممنوع» یا «عدم به کارگیری فرمول» استفاده شده. استاد اشرفی و همکارانشون تو این کتاب تمام مطالب کتاب درسی رو پوشش دادند و به اندازه کافی تست کنکور بررسی کردند.

نمونه تدریس های استاد عباس اشرفی

 

نمونه تدریس مثلثات

 

نمونه تدریس لگاریتم

 

نمونه تدریس احتمال

 

نمونه تدریس مشتق

 

نمونه تدریس کاربرد مشتق

اگر میخوای روش مطالعه ریاضی دوازدهم برای امتحان نهایی رو یاد بگیری روی عنوانش کلیک کن.

4.3/5 - (14 امتیاز)

محمدرضا سلیمی

208 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

استاد معین کرمی

استاد معین کرمی

2
دقیـقه مطالعه
مشاهده
استاد مجید رفعتی

استاد مجید رفعتی

2
دقیـقه مطالعه
مشاهده