سایت در حال بارگذاری است ...

بهترین کتاب گسسته کنکور

سلام به همه بچه های ریاضی و اینستا کنکوری عزیز ،

چون خیلی از شما علی رغم اهمیت این درس قصد دارید که تو کنکور چون سخته حذفش کنید اما این استراتژی درستی نیست چون با یکم تمرین میتونید پیچ و خمای این درسو بفهمید و حداقل چند تا تست تو کنکور بزنید.

بهترین منابع گسسته کنکور نظام جدید

یکی از بهترین منابع درس گسسته کنکور کتاب تست خیلی سبز تالیف استاد صادقی و استاد دیداری است که به خوبی درمورد گسسته و آمار و احتمال توضیح میده . از ویژگی های این کتاب اینه که درسنامه مناسب با کنکور سراسری و تست های استانداردی داره که به دانش آموزان تو این دو درس خیلی کمک میکنه .

اما در صورتی که احساس میکنید ضعف زیادی تو درس گسسته دارید میتونید سراغ کتاب تست میکرو طلایی گاج برید تا بتونید تسلطتتون رو تو این درس زیاد کنید و بعد سراغ مطالب و کتاب های سخت تر برید . البته اگه خیلی تو این درس ضعف دارید میتونید همین کتاب میکرو طلایی رو چندین بار حل کنید تا یکم سطحتون بهتر بشه و این کتاب هم مثل خیلی سبز علاوه بر گسسته مباحث آمار و احتمال رو هم در برمیگیره .

میخوای بدونی بهترین منابع فیزیک کنکور کدومه ؟ کلیک کن .

بهترین منابع هندسه و گسسته

بهترین منابع گسسته
بهترین منابع گسسته

خوب در نهایت دوستان امیدوارم این مطلب براتون مفید باشه اما خیلی در مورد استفاده از منابع وسواس به خرج ندید چون منابع زیاد تو ابتدا مسیر سردرگمتون میکنه و بهتره در ابتدا با یک منبع متناسب با سطحتون شروع کنید و همون منبع رو چندین بار حل کنید و بعد از اینکه تا حدودی به سطح تعادل رسیدید میتونید از منابع دیگه هم استفاده کنید .

بهترین منابع هندسه و گسسته

5/5 - (1 امتیاز)

مهندس جمالی

235 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !