استاد سروش موئینی

استاد سروش موئینی

۳,۴
Rated 3.4 out of 5
۳٫۴ از ۵ (از ۲۰ رای)

رزومه تحصیلی و کاری

استاد سروش موئینی از اساتید برجسته مجموعه رایان کلاسه. این استاد فارغ التحصیل مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعته و در لیست بهترین اساتید هندسه و گسسته کنکور ایرانه. این استاد همچنین مدرس برنامه کنکور یک، مسیر موفقیت و کارنامه ۲۰ در صداوسیما بوده. همچنین سابقه تدریس در مدارس تیزهوشان رو هم داره.

 

کیفیت و نحوه تدریس

استاد موئینی در لیست بهترین اساتید هندسه و گسسته ای هست که برای سطح متوسط و قوی مناسبن. مباحث از پایه سر کلاس تدریس میشه اما نه به صورت جزئی. به همین خاطر اگر سطح ضعیفی داری بهتره در این کلاس شرکت نکنی. نمونه سوال و تست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های زیادی در کلاس حل میشه و تنوع زیادی هم داره. همین امر سبب یادگیری عمیق‌تر مباحث میشه.

تعامل بین استاد سروش موئینی و دانش‌‌آموز بر سر کلاس خوبه و پرسش و پاسخ سر کلاس و خارج از کلاس انجام میشه. کلاس درس جزوه داره و همه دانش‌آموزها با جزوه یکسان سر کلاس حاضر هستن. در این کلاس از دانش آموزان آزمون‌های تستی هم گرفته میشه که برای ارزیابی مفاهیم یاد گرفته بسیار کمک کننده‌ست.

 

تألیفات

استاد در چاپ کتاب‌های کمک آموزشی در انتشارات خیلی سبز و تخته سیاه تجربه داره. کتاب‌های تالیفی ایشون شامل چکیده گسسته و جبر و احتمال از نشر تخته سیاه، ریاضی دوازدهم، یازدهم و دهم تجربی خیلی سبز، فصل آزمون ریاضی تجربی خیلی سبز، آمار و احتمال یازدهم خیلی سبز و جمع بندی ریاضی تجربیه.

 


مطلب پیشنهادی: لیست بهترین اساتید هندسه و گسسته


 

 

نمونه تدریس استاد سروش موئینی

محمدرضا سلیمی

234 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

مازیار غنی

استاد مازیار غنی

1
دقیـقه مطالعه
مشاهده

استاد مهدی یحیوی

2
دقیـقه مطالعه
مشاهده