استاد مهدی باباخانی

استاد باباخانی

۳,۲
Rated 3.2 out of 5
۳٫۲ از ۵ (از ۹ رای)

رزومه تحصیلی و کاری

استاد مهدی باباخانی از اساتید برجسته ایران در زمینه تدریس فیزیک کنکوره. ایشون سابقه ۲۰ سال تدریس برای مدارس برتر و همینطور به صورت پروازی در شهرهای مختلف رو داره. دانش‌آموخته رشته مهندسی صنایعه. در راستای تدریس فیزیک، در برنامه‌های تلویزیونی و موسسات مختلفی مثل گاج هم فعالیت کرده. مجموعه‌های درسی ایشون به صورت دی‌وی‌دی‌های مخ در سری آموزش فیزیک موسسه گاج، موجوده. کلاس‌های درس ایشون هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین برگزار میشه.

 

کیفیت و نحوه تدریس

کلاس‌های استاد باباخانی بسیار باانرژیه. جو کلاس خسته‌کننده نیست و چیزی برای از بین رفتن تمرکز وجود نداره. استاد مباحث رو از پایه تدریس و همه نکات مهم درس رو از پایه تا کنکور بیان میکنه. فرمول‌ها و راه حل‌های مهم رو بیان میکنه. کلاس درس استاد جزوه داره و این جزوه‌ها بسیار کامله. هم توضیح و هم نمونه مثال و تمرین داره. استاد برای یادگیری عمیق نمونه سوالات مختلفی رو حل میکنه که از ساده به سخت جلو میرن و هم تشریحی و هم تستی‌ان.

استاد تلاش میکنه تمام قسمت‌های سوال رو بیان کنه و قدم‌به‌قدم جلو بره تا دانش‌آموزان به خوبی مباحث رو یاد بگیرن. تعامل بین استاد و دانش‌آموزان بر سر کلاس وجود نداره و فقط استاد تدریس میکنه و دانش‌آموزان غالبا مشارکتی ندارن. در کل کلاس‌های ایشون برای سطح ضعیف و متوسط مناسبه چون مباحث از پایه و صفر تدریس میشن و تا کنکور میرسن که این امر ممکنه افراد قوی رو خسته کنه.

 

تألیفات

  • کتاب فیزیک نشر کارنامه خرد
  • مجموعه دی‌وی‌دی‌های آموزشی فیزیک سری مخ نشر گاج

 


مطلب پیشنهادی: لیست بهترین اساتید فیزیک


 

نمونه تدریس استاد مهدی باباخانی

محمدرضا سلیمی

234 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...