استاد محمدرضا زهره وند

استاد محمدرضا رهره وند

۴,۲
Rated 4.2 out of 5
۴٫۲ از ۵ (از ۱۳ رای)

رزومه تحصیلی و کاری

استاد محمدرضا زهره وند یکی از اساتید پر افتخار در زمینه‌ی تدریس شیمیه که مهندسیش رو از دانشگاه صنعتی شریف و ارشد و دکتری خودش رو از دانشگاه تهران اخذ کرده. استاد زهره وند رتبه ۱۱ کنکور ارشده و در المپیاد دانشجویی شیمی هم برگزیده شده. این استاد که از مدرسین شیمی درسلایو هست، در برترین مدارس ایران، از جمله علامه حلی، انرِژی اتمی و … تدریس می‌کنه. علاوه بر این، استاد زهره وند بیش از صد دانش آموز با رتبه‌ی دو رقمی کنکور داشته و رتبه ۲ کنکور سراسری سال ۹۹ هم دانش آموز ایشون بوده.

 

کیفیت و نحوه تدریس

کلاس‌های استاد زهره وند جذاب و پر طرفداره. ایشون خیلی باحوصله تدریس میکنه و توی کلاسش جای رفع اشکال و پرسیدن سوالاته. چون صبر و حوصله‌ی استاد زهره وند برای رفع ابهامات شما مثال زدنیه. علاوه بر این، جزوه‌ی استاد، یک جزوه‌ی کامل و مفهومی برای کسانیه که میخوان درس شیمی رو خوب یاد بگیرن. 

 

تألیفات

استاد زهره وند، به عنوان یکی از بهترین اساتید شیمی علاوه بر اینکه از طراحان سوالات قلمچی و آزمون مدارس برتره، در آزمون‌های خیلی سبز هم طراح سوال و گزینشگر آزمونه. ایشون همچنین کتاب آزمون پلاس شیمی انتشارات مهر و ماه و کتاب آزمون کانون فرهنگی آموزشی قلمچی رو تالیف کرده. 

 


مطلب پیشنهادی: لیست بهترین اساتید شیمی


 

نمونه تدریس استاد محمدرضا زهره وند

محمدرضا سلیمی

234 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

استاد رضا بابایی

استاد رضا بابایی

2
دقیـقه مطالعه
مشاهده