استاد غلامحسین شیروانی

استاد غلامحسین شیروانی

۳,۳
Rated 3.3 out of 5
۳٫۳ از ۵ (از ۹ رای)

رزومه تحصیلی و کاری

استاد غلامحسین شیروانی استادی فوق‌العاده قوی در زمینه تدریس شیمی کنکوره. این استاد عالی رتبه یکی از اساتید برجسته و با سابقه موسسه حرف آخره. در واقع استاد، با تجربه زیاد در تدریس شیمی کنکور و با استفاده از روش‌های نوین و مفهومی، باعث آسون‌تر شدن یادگیری در ذهن داوطلبان می‌شه. ایشون با کسب مدرک دکترای شیمی آلی از دانشگاه خوارزمی تهران، از جمله بهترین اساتید شیمی کنکور به حساب میاد. این استاد با تجربه و متبحر، با افتخارات بسیار، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران هم هست.

 

کیفیت و نحوه تدریس

استاد با تدریس ۱۵ ساله شیمی کنکور، کاملا با تیپ‌بندی تست‌های اون آشناست و به همین دلیل، کمک بیشتری به داوطلبان می‌کنه. از جمله سوابق ایشون، میشه به تدریس درس شیمی کنکور در آموزشگاه‌های معتبر کشور از جمله قلم چی و تدریس در تلویزیون در برنامه‌ای با عنوان فرصت برابر اشاره کرد. یکی از ویژگی‌های استاد شیروانی، طراحی کردن نقشه (نقشه راه) برای تدریس درس شیمیه. این روش از به‌روزترین روش‌هاییه که سبب افزایش سرعت عمل دانش‌آموزان در تست زنی هم می‌شه.

 

تألیفات

استاد شیروانی مولف کتاب پکیج شیمی کنکور حرف آخره، همچنین ایشون بیشتر از ۵۰ مقاله علمی در رابطه با شیمی آلی در مقالات معتبر به نام خودش ثبت کرده.

 


مطلب پیشنهادی: لیست بهترین اساتید شیمی


 

نمونه تدریس استاد غلامحسین شیروانی

 

محمدرضا سلیمی

234 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

استاد حسن ایزدی

استاد حسن ایزدی

2
دقیـقه مطالعه
مشاهده
استاد رضا مصلایی

استاد رضا مصلایی

2
دقیـقه مطالعه
مشاهده

استاد امید مصلایی

2
دقیـقه مطالعه
مشاهده