اقتصاد

استاد لجمیری

جدیدترین مطالب سایت

کانال تلگرام ما

استاد لجمیری

رزومه تحصیلی و کاری

استاد لجمیری با مدرک دکتری برنامه ریزی درسی، به عنوان مشاور تحصیلی و دبیر اقتصاد و جامعه شناسی از دهم تا کنکور فعالیت میکنه. همچنین این استاد به صورت مشاور تحصیلی در تهران و خوزستان و مدرس اقتصاد و جامعه شناسی در منطقه 1 و 3 تهران هم فعالیت داره. از دیگر فعالیت‌های ایشون، عضویت در هیات مدیره انجمن علمی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی تهران جنوب از سال 91تا93 و برگزاری دوره‌های تربیت دبیر در دانشگاه الزهرا از 97 تا کنون هم هست.

 

کیفیت و نحوه تدریس

مدرس لجمیری بهترین استاد اقتصاد کنکور در مجموعه آنلاین آکادمیه. تدریس ایشون به شکل آنلاین صورت می‌گیره و تعاملش با بچه‌ها خوبه. در طول کلاس اگر کسی جایی رو متوجه نشه ایشون مجدد توضیح میده و اگر سوالی باشه، رفع اشکال و ابهام میکنه. این از مزیت‌های کلاسشه. نحوه تدریس ایشون خلاقانه‌ست و با تکنیک مباحث رو پیش می‌بره. همین عامل باعث میشه که کلاس جو خشکی نداشته باشه و بچه‌ها بتونن بیشترین بهره رو از کلاس ببرن.

تدریس به صورت پاورهای از قبل آماده شده و در تابلوی نوری هست. استاد مباحث رو قدم‌به‌قدم پیش می‌بره و نمیذاره حتی یک نکته از قلم بیفته. ابتدا روی مطالب کتاب درسی کار میکنه و بعد از این که کامل مسلط بشی، سراغ حل مسئله میره. از اونجایی که استاد قدم به قدم کلاس و مباحث رو جلو میبره، این کلاس برای دانش‌آموزهای سطح ضعیف و متوسط عالیه چون میتونن خودشون رو در این درس بالا بکشن. بعد از تدریس کامل یک مبحث، وقتی از یادگیری تک‌تک بچه‌ها مطمئن بشه، سراغ حل تست میره. شیوه استاد لجمیری در حل تست هم قدم به قدمه و این به یادگیری دقیق نحوه حل مسائل و تست‌های کنکور کمک میکنه.

کلاس‌های ایشون به عنوان بهترین استاد اقتصاد کنکور در مجموعه آنلاین اکادمی، در سه دسته آموزشی تقسیم میشه:

 

دسته اول: کلاس اقتصاد جامع

در این کلاس استاد تمامی مباحث کتاب رو قدم‌به‌قدم شرح میده. این کلاس برای افراد ضعیف که تازه در آستانه شروع این درس هستن و افراد متوسط که نیاز به درک بهتر مباحث دارن، عالیه.

 

دسته دوم: کلاس نکته و تست استاد اقتصاد

این کلاس با جزوه‌ها و نمونه سوالات تستی همراهه و برای دانش‌آموزهای سطح قوی مناسبه. برای یادگیری دقیق‌تر تست‌ها و همچنین برای مرور و ارزیابی مباحث.

 

دسته سوم: همایش رفع اشکال اقتصاد آنلاین

برای ماه آخر مطالعه کنکور و برای هر سه دانش آموز ضعیف، متوسط و قوی مناسبه و برای مرور و جمع بندی واقعا عالیه.

 

تألیفات

تالیفات استاد به صورت چندین مقاله علمی و پژوهشی در ایران، چاپ مقالات علمی و پژوهشی در ترکیه و اتریش و همچنین چاپ کتاب نگاهی نو به یادگیری هست.

 


مطلب پیشنهادی: بهترین استاد اقتصاد کنکور


 

نمونه تدریس استاد لجمیری

اشتراک گذاری این مقاله:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسلایدرهای محبوب
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

کاربر عزیز لطفا پروکسی یا فی.لت.ر شک.ن خود را روشن کنید و روی لینک زیر بزنید.

اگر در عضویت کانال مشکل دارید به آیدی darsban1@ داخل تلگرام پیام بدید تا شما را عضو کنند.