استاد هامون سبطی

هامون سبطی دبیر علوم و فنون ادبی

۴,۱
Rated 4.1 out of 5
۴٫۱ از ۵ (از ۱۳ رای)

رزومه تحصیلی و کاری

استاد هامون سبطی دبیر علوم و فنون ادبی، با رتبه ۳۳ کنکور سراسری، فارغ التحصیل رشته علوم پزشکی از دانشگاه تهرانه. این استاد سابقه تدریس در شهرهای مختلف و آموزشگاه‌هایی به نام نظیر هدف، تدبیر قزوین، دانشوران کرمان و مواردی از این دست داره. سابقه تدریس استاد در زمینه ادبیات فارسی بسیار چشمگیره.

 

کیفیت و نحوه تدریس

کلاس‌های استاد سبطی، کاملا کنکور محوره و سطح بالایی داره. در این کلاس مباحث بسیار ظریف و کلیدی بیان میشن و برای یادگیری عمیق‌تر بر مبنای تست و تمرین، کلاس به جلو میره. حل تست توسط استاد به صورت نکته‌یابی در صورت سوال و گزینه‌هاست. تدریس‌ها در این کلاس بیشتر بر پایه مثال جلو میره. البته باید متذکر بشیم که کلاس‌های استاد هامون سبطی همچنان در حال و هوای نظام قدیم جلو میره و ممکنه برای دانش آموزان نظام جدید چندان مناسب نباشه. لحن استاد معمولیه و ممکنه خسته‌کننده باشه. تعامل بین استاد با دانش آموزان برای حل سوالات و تمرین‌ها بسیار خوبه. این کلاس رو به افراد متوسط و قوی پیشنهاد میکنیم. برای افراد ضعیف مناسب نیست چون مباحث از پایه تدریس نمیشن.

تألیفات

از تالیفات دکتر سبطی میتونیم به تالیف کتاب‌های قرابت معنایی، دستور زبان فارسی، آرایه‌های ادبی، املا و لغت و هزار تست ادبیات نشر دریافت اشاره کنیم.

 


مطلب پیشنهادی: لیست بهترین اساتید علوم و فنون ادبی


 

نمونه تدریس استاد هامون سبطی

محمدرضا سلیمی

234 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

استاد فراز توکلی

استاد فراز توکلی

2
دقیـقه مطالعه
مشاهده
استاد علیرضا بدیع

استاد علیرضا بدیع

2
دقیـقه مطالعه
مشاهده