فلسفه و منطق

استاد جواد سه دهی

جدیدترین مطالب سایت

کانال تلگرام ما

استاد جواد سه دهی

رزومه تحصیلی و کاری

استاد جواد سه دهی با مدرک ارشد الهیات دانشگاه تهران، لیسانس حقوق دانشگاه تهران و دکتری فلسفه اسلامی تهران، دارای 8 سال سابقه تدریس فلسفه و منطق کنکور در مدارس تهران نظیر فرهنگ، علوی، نیکان، احسان و غیره‌ و از مدرسین موسسه‌ی آی کلاسه. ایشون، معلم بالاترین درصد در درس فلسفه و منطق با درصد 94 در دو سال 97 و 98 و درصدهای بالای 80 محسوب میشه. همچنین معلم رتبه یک کنکور سال‌های 93 و 96 و چندین رتبه تک رقمی و دو رقمی هم هست.

 

کیفیت و نحوه تدریس

تدریس‌های استاد طرفدارای زیادی داره چرا که سابقه تالیف و تدریس زیادی داره و برای برخی، این سابقه با ارزشه. اما با این وجود یکسری از ویژگی‌های کلاس‌هاش هست که ممکنه برای تعدادی از دانش‌آموزها و کنکوری‌ها، ایده‌آل نباشه. استاد سه دهی که در گروه بهترین استاد فلسفه و منطق جا می‌گیره، با تدریس از روی جزوه خودش، به خوبی یاد میده که چطور باید مطالب رو کلیدی مطالعه کرد و واژه به واژه پیش رفت. جزئیات کلمات و جملات رو توضیح میده و در طول تدریسش، از مثال و تحلیل زیاد استفاده میکنه. همچنین تمرین‌های کتاب رو هم حل میکنه و از نمونه تست تالیفی و سراسری برای ارزیابی و آموزش در سر کلاس بهره می‌گیره. البته باید بگیم که توضیحات مباحث حفظی تا حدودی کلاس رو خسته کننده می‌کنه اما با این وجود در مباحث فهمیدنی منطق، عملکردش بسیار خوبه.

در راستای نکات درس منطق، با کمک مثال و تمرین و سوال و جدول‌های زیادی که ترسیم می‌کنه، به دانش‌آموزان نظم ذهنی میده و به فهم مطالب کمک بسیار میکنه. کلاس‌های استاد جواد سه دهی برای دانش‌آموزان متوسط به بالا مناسبه چون گاهی از کلمات و اصطلاحات دشوار برای تدریس استفاده میکنه که نیاز به حداقل خوانش یک دور کتاب درسی داره.

 

تالیفات

تالیف کتاب فلسفه دوازدهم انتشارات خیلی سبز

تالیف کتاب جامع پایه فلسفه و منطق انتشارات خیلی سبز 

 


مطلب پیشنهادی: لیست بهترین اساتید فلسفه و منطق


 

نمونه تدریس استاد جواد سه دهی

 

اشتراک گذاری این مقاله:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسلایدرهای محبوب
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

کاربر عزیز لطفا پروکسی یا فی.لت.ر شک.ن خود را روشن کنید و روی لینک زیر بزنید.

اگر در عضویت کانال مشکل دارید به آیدی darsban1@ داخل تلگرام پیام بدید تا شما را عضو کنند.