متد مباحث قابل سرمایه گذاری
متد مباحث قابل سرمایه گذاری

متد مطالعاتی مباحث قابل سرمایه گذاری

متد مطالعاتی مباحث قابل سرمایه گذاری

سلام سلام دانش آموزان گل اینستا کنکوری ،

امیدوارم حالتون خوب باشه

خوب بچه ها خیلی از شما نزدیک کنکور که میشه به این دلیل که خوب مطالعه نکردید ترجیه میدید فقط مطالب مهم و قابل سرمایه گذاریو بخونید . اما نمیدونید چجوری و باید چیکار کنید ؟

مباحث مهم و قابل سرمایه گذاری یعنی چی

متد مطالعاتی مباحث قابل سرمایه گذاری
متد مطالعاتی مباحث قابل سرمایه گذاری

بچه ها مباحث مهم ، مباحثی هستن که سالهای سال تو کنکور های مختلف تکرار شده و طراحان سوال به این مطالب علاقه بیشتری نشون میدن و معمولا حداقل ۵۰ درصد سوالات کنکور از این مباحث طرح میشه .

این مباحث تو تمام درس ها هستش از جمله دروس عمومی یا هر کدوم از دروس اختصاصی رشته های مختلف که خیلی از منابع و کتاب های آموزشی این سوالات و این مباحث رو ستاره دار میکنن که بچه ها بیشتر حواسشون باشه و بیشتر به چشمشون بخوره و همینطور تست های آزمون های آزمایشی و تالیفی هم بیشتر از این مباحث طرح میشه که بچه ها بیشتر تمرین کنن . پس بچه ها دقت کنید از هر قسکت و فصل های کتاب که بیشتر سوال اومد نشون دهنده اهمیتش هستش این قسمت هارو بهتر تحلیل کنید و تست بزنید .

نحوه استفاده از متد سرمایه گذاری

متد مطالعاتی مباحث قابل سرمایه گذاری
متد مطالعاتی مباحث قابل سرمایه گذاری

بچه ها خیلی از شما ممکنه از ایام عید تازه شروع به مطالعه کنید یا حتی واسه دوره ها و جمع بندی هاتون ترجیه میدید مطالب مهم تر رو بیشتر بخونید . خوب استفاده از این روش خوبه اما باید حواستون باشه که این مطالب با وجود تهمیتشون همه کنکور نیستن و شما با مطالعه تنها این قسمت ها نمیتونید کنکور فوق العاده ای داشته باشید اما خوب وقتی که فرصتتون کمه روش خیلی خیلی خوبیه .

مثل اینکه یک ماه مونده به کنکور شروع به مطالعه میکنید . و دوراه دارید :

۱- فقط یکی یا دوتا از پایه هارو خیلی خوب مطالعه کنید و تقریبا بستگی به شانستون میتونید ۳۰ یا ۴۰ درصد از مطالب رو پاسخگو باشید .

۲- از متد مطالعه مطالب سرمایه گذاری شده استفاده کنید و برای این کار میتونید مهم ترین بخش های هر ۳ پایرو مطالعه کنید و تا حدودی شاید بتونید تست های ترکیبی رو هم بزنید و همونطور که قبلا گفته شد اکثر منابع کمک آموزشی این مطالب مهم رو معرفی کردن و شما خودتونم میتونید با قیاس بین کنکور های اخیر این مطالب رو به دست بیارید .

فقط کافیه تمرکزتونو رو این مطالب بزارید و بیشتر از سایر مطالب رو این قسمت ها تمرکز کنید و بیشتر از سایر بخش ها تست بزنید و تحلیل تست ها و نکاتشونم از اهمیت فوق العاده ای برخوردار هستش.

اگر نیاز به برنامه ریزی دقیق و اصولی دارید کلیک کنید .

امیدوارم که موفق باشید.

متد مطالعاتی مباحث قابل سرمایه گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *