مصاحبه با رتبه برتر ها
مصاحبه با رتبه برتر ها

مصاحبه با رتبه برتر ها

اینستا کنکوری های عزیز ، میدونیم که خیلی از شما بچه های کنکوری تو اوایل کار دوس دارین مصاحبه رتبه برتر هارو بخونید . که هم با نحوه صحیح مطالعه رتبه برتر ها اشنا بشید و هم انگیزتون برای رسیدن به هدفتون بیشتر بشه. و مثلا متوجه بشید که درسی مثل ریاضی یا عربی یا هر درس دیگرو چجوری و با چه تکنیک هایی میتونید بالا بزنید ، حالا ما انواع این مصاحبه هارو در ادامه مقاله براتون اماده کردیم . فقط کافیه مقالرو مطالعه کنید :

مصاحبه رتبه برتر های اینستا کنکوری

موسسه ما از بچه ها و پشتیبان هایی تشکیل شده که همه از رتبه های برتر هستند و همگی دانشجوهای دانشگاه های سراسری و مطرح اند که تقریبا برای همه رشته ها مشغول به کارند از جله بچه های ریاضی انسانی تجربی زبان تخصصی و هنر و ……

کار پشتیبانی موسسه تماما با بچه های رتبه برتر هستش . که پشتیبانی تخصصی دانش اموزان موسسه مارو انجام میدن و علاوه بر اون مشاوره و برنامه ریزی دانش اموزان به این پشتیبان ها سپرده شده . که زیر نظر مهندس جمالی فعالیت میکنند وکار تالیف مقالات و همچنان برنامه ریزی کنکور رو انجام میدن .

دوستای گل اینستا کنکوری این مصاحبه ها تو ایجاد انگیزه براتون خیلی تاثیر گذاره . و باتوجه به اینکه فرصت تجربه همه شرایط براتون وجود نداره میتونید خیلی راحت از تجربیات دوستان رتبه برتریتون استفاده کنید . فقط کافیه تا آخر مقاله مارو همراهی کنید .

تو پیج اینستا و تلگرام ما مصاحبه همه بچه های رتبه برتری وجود داره . که کاملا توضیح دادن که چجوری درس خوندن و چطور قهرمان پیشرفت شدن و خودشونو از رتیه های نجومی به رتبه های تاپ رسوندن و تکنیک های جمع بندی و……. درواقع هرچیزی که دوس دارید از زبون یه رتبه برتری بشنوید براتون اماده شده .

مصاحبه با رتبه برتر ها

مصاحبه با رتبه برتر ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *