مشاوره تلفنی کنکور
مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره تلفنی کنکور

شرایط استفاده از خدمات و مشاوره های تلفنی

مشاوره تلفنی کنکور

با سلام خدمت دوستای عزیز کنکوری، ما در دپارتمان آموزشی msbook طرحی رو مهیا کردیم تا دانش آموزان کنکوری از سراسر ایران، با آرامش خاطر به بهترین مشاورین و مدرسان دسترسی داشته باشن. بدیهیه که امکانات آموزشی به صورت برابر و مساوی در تمام نقاط کشور توزیع نشده، اما اینترنت کمک زیادی به گسترش عدالت آموزشی کرده.

ما تقریبا ۵ سالی هستش که در اینستاگرام با پیج بزرگ اینستاکنکوری در خدمتتون هستیم، در حال حاضر هم سعی کردیم با طرحهای مختلف مشاوره ای، و با دعوت از رتبه های زیر هزار که خودشون هم جزو دامش آموزان ما بودن، به شما کمک کنیم. در حال حاضر در کادر ما بیش از ۵۰ پشتیبان ویژه که دانشجوی رشته ها و دانشگاههای تاپ کشور هستند، برای رشته های تجربی، انسانی، ریاضی، هنر و زبان آماده ی کمک و انواع مشاوره به دانش آموزان تمام کشور هستند.

دپارتمان ما میتونه از طریق روشهای مختلف ارتباطی، با دانش آموزان سراسر کشور ارتباط داتشه باشه. مشاوره تلفنی کنکور، چت روزانه در تلگرام، تدریس  آنلاین، رفع اشکال آنلاین، مشاوره تلفنی و اینترنتی، ارائه انواع جزوات و ساپورت علمی و بسیاری از روشهای دیگه، بخشی از خدمات ما برای شما کنکوریای عزیزه.

برای اطلاع از خدمات بیشتر ما به پیج اینستاگرام اینستا کنکوری یا کانال تلگراممون مراجه کنید.

اگر نمیدونی چجوری برای کنکور ۱۴۰۰ برنامه ریزی کنی ، نگران نباش ما بهت کمک میکنیم فقط کافیه کلیک کنی .

مشاوره تلفنی انتخاب رشته

مشاوره تلفنی انتخاب رشته رایگان

مشاوره کنکور تلفنی

مشاوره کنکور تلفنی رایگان

مشاوره تحصيلي تلفني

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تلفنی کنکور
مشاوره تلفنی کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *