جزوه زیست رتبه 164
جزوه زیست رتبه 164

جزوه زیست رتبه ۱۶۴

جزوه زیست دانشجوی دندان پزشکی

جزوه زیست رتبه ۱۶۴

غول کنکور تجربی،درس زیست شناسی،را بشناسید

جزوه زیست ۱۶۴

جزوه زیست 164
جزوه زیست ۱۶۴

 

همانطور که میدونید درس زیست شناسی در کنکور دارای بالاترین ضریب بین همه دروس میباشد و ضریب ۱۲ را در زیرگروه یک و دو رشته تجربی  به خود اختصاص داده است.

پس یک درس کاملا حیاتی برای افرادی است که خواهان رشته های تجربی هستند و با توجه به اینکه جمعیت رقابت کنندگان بیشتر از ظرفیت رشته های  اعلام شده توسط سازمان سنجش میباشد پس لازم است با این درس و نحوه خوندن آن برای کنکور آشنا شویم.

زیست شناسی در کنکور دارای ۵۰ سوال میباشد.مدت زمان آن طبق دفترچه سنجش ۳۶ دقیقه است(با توجه به سوالات کنکورهای اخیر یخرده کم نیست؟!).

با توجه به چالشی تر شدن هر ساله سوالات زیست ،لزوم بر آن است که فرد شرکت کننده با آمادگی بیشتری سر جلسه حاضر شود.

منابع طرح سوالات زیست کنکور از سه کتاب زیست شناسی۱(پایه دهم)،زیست شناسی۲(پایه یازدهم) و زیست شناسی۳(پایه دوازدهم میباشد)

طبق کنکور سراسری ۹۹ بودجه بندی سوالات هر پایه به شکل زیر میباشد:

پایه دهم:۱۸ سوال از ۵۰ سوال

پایه یازدهم:۱۷ سوال از ۵۰ سوال

پایه دوازدهم:۱۵ سوال از ۵۰ سوال

جزوه زیست رتبه ۱۶۴

نحوه خوندن زیست:

برای اینکه بتونیم از مهم ترین درس تجربی بهترین امتیاز را کسب کنیم لازم هست که نحوه خوندن اون رو بلد باشیم. در درجه اول با کتاب درسی خود دوست باشید و هرگز کنارش نگذارید.چرا؟!جوابش رو پایین میدم:

به این سوال از کنکور ۹۹ داخل کشور دقت کنید:

در هر جاندار پریاخته ای،به منظور بروز پاسخ به هر محرک شیمیایی داخلی یا خارجی لازم است تا………»؟

و حالا به این جمله کتاب در فصل سوم زیست یازدهم دقت کنید:

دستگاه درون ریز به همراه دستگاه عصبی فعالیت های بدن را تنظیم می کنند و نسبت به محرک های درونی و بیرونی پاسخ می دهند.

دیدید؟!متن کتاب درسی رو طراح یجوری در صورت سوال گنجانده است. پس اولویت اول شما کتاب درسی هست.

در وهله دوم سعی کنید از هر جا تونستید نکات را استخراج کنید و آن را وارد کتاب درسی بکنید.

راز طلایی برای کسب درصد بالا مرور متن کتاب درسی به همراه نکات استخراجی شما از منابع مختلف است.

در آخر باید سعی کنید خودتان بین مطالب کتاب درسی ارتباط برقرار کنید و نکات مفهومی را از آن استخراج کنید البته به شرط تسلط روی کتب درسی(همه چی نباید آماده در اختیارتون قرار بگیره چون باعث ضعیف شدن شما در این درس میشود!!!)

سپهر یونسی پور دانشجوی دندان پزشکی دانشگاه بهشتی رو بهتر بشناسید

کارت دانشجویی سپهر یونسی پور
کارت دانشجویی سپهر یونسی پور

سپهر یونسی پور؛

دانشجوی دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دارنده رتبه ۱۶۴ منطقه یک و ۴۳۵ کشوری

کسب درصد ۸۴ در زیست شناسی کنکور عضویت در بنیاد استعدادهای درخشان کشوری مشاوره و پشتیبان ویژه موسسه MS book(instakonkoori)

کسب درصد ۱۰۰ در درس زیست در آزمون های جامع آزمایشی سنجش و میانگین درصد ۸۰ در آزمون های قلمچی

نحوه خوندن زیست من به صورتی بود که ابتدا متن و شکل های کتاب درسی را مطالعه و تحلیل میکردم.نکات آموزشی را سعی میکردم از کتب و جزوه های مختلف استخراج کنم و در کتاب درسی یادداشت کنم  و بعد از تکمیل آموزش، به سراغ نکات ترکیبی و چالشی تر میرفتم. در نهایت مرور مطالب را انجام میدادم.جزوه زیست رتبه ۱۶۴

توصیه های کنکوری برای انفجار درس زیست

(سعی کنید ابتدا مفهوم درس را متوجه شوید سپس ترکیبی کار کنید)بچه های پایه دوازدهم بیشتر نکات ترکیبی بخونند چون که از قبل  با کتاب های دهم و یازدهم رو آشنایی دارند.بچه های پایه سعی کنند ابتدا مفهوم رو متوجه بشوند و کمتر به آن ها توصیه میشود  که نکات ترکیبی سال های آینده را بخونند.

نمونه جزوه زیست

نمونه جزوه زیست

اهمیت جزوه مکمل زیست شناسی تالیف سپهر یونسی پور

حالا جزوه مکمل چه کمکی به ما خواهد کرد؟

  • مهم ترین اولویت که همان متن و اشکال کتاب درسی هست در این جزوه به آن توجه شده و عینا متن کتاب درسی آورده شده تا فرد با جملات کتاب درسی خو بگیرد و سر جلسه کنکور سوپرایز نشود!در این جزوه جملات کتاب درسی با یک ویژگی مهم آورده شده حالا این ویژگی چیه؟کلمات مهم و کاربردی که در آزمون های آزمایشی و کنکور تکرار میشوند هایلایت و برجسته شده اند تا دانش آموز به آنها توجه بیشتری کند.راحت نگذرید از اون جملات!

نحوه خرید جزوه زیست

قیمت این مجموعه چقدر است ؟

قیمت این پکیج ۸۰ هزار تومان هستش که میتونید با کلیک روی دکمه خرید زیر این محصول رو تهیه کنید . البته دوستان توجه کنید این محصول فایل پی دی اف هستش که باید خودتون دانلود کنید ؛ لطفا بعد از پرداخت هزینه دکمه تکمیل خرید رو که در بالای فیش واریزی است بزنید و بعد صفحه ی زیر براتون باز میشه که باید روی جزوه زیست دهم ، جزوه زیست یازدهم و دوازدهم به ترتیب کلیک کنید تا دانلود بشه و قبل از دانلود کامل فایل ها لطفا صفحه رو نبندید .

جزوه زیست
جزوه زیست

در صورت بروز هرگونه مشکل با آیدی instakonkoori_ensani از طریق تلگرام در ارتباط باشید یا با شماره ۰۹۰۳۲۱۰۱۰۴۸تماس بگیرید.

۸۰,۰۰۰ تومان – خرید