تحليل تشريحی سوالات شيمی کنکور ۹۸ – رشته رياضی (ويژه هر دو نظام)

سلام بچه ها، با توجه به اینکه کنکور ریاضی زودتر از کنکور تجربی برگزار میشه، و بودجه بندی شیمی ریاضیا، مثل بودجه بندی شیمی تجربیا هستش، خیلی از تجربیا دوست دارن سوالات شیمی بچه های ریاضی رو بررسی کنن. برای همین ما تصمیم گرفتیم در درس شیمی یه پکیج ویژه درست کنیم که به عنوان آخرین و بهترین منبع برای دوره کردن بچه های تجربی استفاده بشه. قطعا میدونید که شباهت زیادی بین سوالات بچه های ریاضی و بچه های تجربی وجود داره.

توصیه میکنیم حتما سوالای بچه های ریاضی رو بررسی کنید.

این پکیج شامل چه مواردیه

و بررسی سوالات چقدر طول میکشه؟

همونطور که مطلع هستید، سازمان سنجش ساعت ۲_۳ ظهر، سوالای بچه های ریاضی رو پخش میکنه. و مهندس میرقائمی (مدرس شیمی دپارتمان) تازه ساعت ۳ به سوالات دسترسی پیدا میکنن. از ساعت ۳_۵ برای شما کلید اولیه و پاسخها روی پی دی اف منتشر میشه و بعد از ساعت ۵ هم تک تک سوالات به صورت ویدیویی تدریس میشن و تا ساعت ۸ شب در اختیارتون قرار میگیرن.

پنجشنبه ۱۳ تيرماه ساعت ۱۹

❌ويژگي هاي اين پكيج:
✅تحليل كامل سوالات شيمي نظام قديم و نظام جديد
✅تدريس و بررسي نكات آموزشي مربوط به هر گزينه
✅بررسي نكات ضروري در حل تست هاي كنكور
✅مرور و جمع بندي مباحث قابل سرمايه گذاري
✅حدس سوالات احتمالي كنكور ٩٨ تجربی

توجه: اين پکيج بصورت يک فايل ويديویی از تحليل آنلاين سوالات کنکور ارائه خواهد شد.

 

نحوه ی دسترسی دانش آموزان

به این پکیج به چه صورت است؟

دوستانی که تمایل دارند این پکیج رو تهیه کنن، پس از خرید پکیج در یک کانال تلگرامی vip عضو میشن و که در اولین فرصت کلید اولیه و پاسخ تشریحی در این کانال قرار میگیره. و سپس حل ویدیویی تک تک سوالات با تدریس کامل و حرفه ای مهندس میرقائمی به صورت دونه دونه در کانال آپلود میشه‌. و شما فرصت دارید تک تک سوالات رو فول فول یاد بگیرید. با توجه به اینکه قراره این سوالا در یک کانال تلگرامی آپلود بشه، دوستانی که به تلگرام دسترسی ندارند از تهیه ی این پکیج خودداری کنند.

 

 

هزینه ی این پکیج چقدره؟

با توجه به اینکه این پکیج فقط شامل کلید و پاسخ روی کاغذ نیست، و قراره تک تک سوالات به صورت ویدیویی تدریس و آپلود بشن ، این پکیج کمی هزینه بر شده ، اما ما سعی کردیم تا حد ممکن هزینه رو کاهش بدیم تا همه بتونن استفاده کنن. هزینه ی این مجموعه ۲۰ هزار تومن هستش و میتونید با کلیک روی دکمه ی زیر، این دوره رو خریداری بفرمایید. پس از خرید پکیج لینک کانال تلگرامی مخصوصی در اختیارتون قرار میگیره که باید عضوش بشید. هرگونه مشکلی رو با شماره ی ۰۹۳۵۶۹۷۶۶۶۳ در تلگرام و واتز اپ در میون بذارید.

 

 

 

۲۰,۰۰۰ تومان – خرید