پکیج استارتر چیست؟
پکیج استارتر چیست؟

پکیج استارتر

پکیج استارتر چیست ؟

پکیج استارتر چیست ؟
پکیج استارتر چیست ؟

پکیج استارتر چیست ؟

سلام به بچه های اینستا کنکوری ،

امروز با معرفی یک محصول جدید اومدیم که چیزی نیست جز پیکیج جامع برنامه ریزی درسی به نام پکیج استارتر .این محصول تالیف مهندس مهدی جمالی ، مدیر و موسس اینستا کنکوری هستش که در ادامه براتون توضیح میدیم که شامل چه چیزی هستسش .

ایده ایجاد و تالیف این برنامه از جایی استارت خورد که موسسه ما نزدیک به ۵ سال بود خدمات مشاوره و برنامه ریزی برای دانش آموزان کنکوری پایه های مختلف رو بر عهده داشت . اما یکسری از دوستان تمایل داشتن که این برنامه رو به صورت پکیج و جامع در دسترس داشته باشند . که با توجه به نیاز شما دانش آموزان عزیز این محصول تالیف شد و در دسترس شما عزیزان برای فروش قرار گرفت .
پکیج استارتر شامل چه مواردی است ؟

پکیج استارتر شامل محصولات مورد نیاز و مهم هر دانش آموز کنکوری است ؛ درواقع جعبه ابزاری برای کنکوری های عزیز است که شامل :

+ برنامه ریزی جامع مطالعه از صفر هر سه پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم که برای هر سه رشته ریاضی ، تجربی و انسانی تهیه شده است .

+ دفترچه سوالات کنکور داخل و خارج کنکور های نظام جدید سال های ۹۸ و ۹۹ به تفکیک هر رشته + کلید پاسخنامه

+ دفترچه سوالات عمومی کنکور های داخل و خارج از کشور کنکور های نظام جدید سال ۹۸ و ۹۹ برای همه رشته ها

+ دفترچه پلنر و برنامه ریزی برای ثبت ساعت مطالعاتی روزانه

+ دفترچه پاسخبرگ به همراه جدول برای نکته برداری

+ چندتا هدیه کوچولو ( پیکسل اینستا کنکوری ، مداد سیاه تست زنی و ….)

+ عضویت در کانال وی آی پی پشتیبان های ویژه که شامل ویس های مفید مشاوره ای است .

پکیج استارتر چیست ؟

پکیج استارتر چه کمکی به ما میکنه ؟

دوستان پکیج استارتر یا استاندارها و اصول برنامه ریزی مطالعاتی تهیه شده که شامل باکس های مختلفی برای مطالعه در طول روز است که در ادامه این مطلب نمونه برنامه های پکیج استارتر برای رشته های مختلف گذاشته میشه که میتونه اصول راهبردی این محصول رو به شما نشون بده .

برنامه ریزی مطالعاتی پکیج استارتر برای مطالعه میانگین ۸ ساعت در طول روز است . که براساس این ساعت مطالعه هر پایه ( دهم. یازدهم . دوازدهم) در طول ۶ هفته جمع میشه یعنی تقریبا چهارماه و نیم الی پنج ماه شما عزیزان با مطالعه روزی ۸ ساعت میتونید کل کنکورتون رو یکبار مطالعه کنید و بقیه وقتتون رو برای دوره و جمع بندی بزارید .

علاوه بر این شما با این هزینه برای یک بار برنامه جامع دریافت میکنید و نیازی نیس هر ماه برای گرفتن برنامه هزینه کنید بلکه این پکیج تا آخر کنکورتون به دردتون میخوره ؛ علاوه بر اون میتونید از پشتیبان های رتبه برتر موسسه هم استفاده کنید که شمارو تو روند پیشروی برنامه کمکتون کنن . برای دریافت پشتیبانی به شماره ۰۹۰۳۹۰۰۴۹۱۸ در تگرام پیام بدید.

پکیج استارتر به درد کدوم دانش آموزان میخوره ؟

پکیج استارتر تقریبا برای همه دانش آموزان مناسبه . به خصوص برای بچه های پشت کنکوری که امتحانات دوازدهم یا دروس و تکالیف مدرسرو ندارن و به راحتی طی پنج ماه میتونن برنامشون رو جمع کنن و بعد شروع به جمع بندی و زدن تست های سرعتی بکنن .

این پکیج به درد دانش آموزان محصل هم میخوره از اونجایی که میتونن یکی از پایه های دهم یا یازدهمشون رو طی این برنامه استارت بزنن و برنامه دوازدهمشون رو هم طبق کلاس های کنکور یا تست یا مدرسه جلو ببرن . و یعد از مطالعه پایه اول برن سراغ مباحث پایه بعدی و بعد از عید هم پایه دوازدهمشون رو طبق این برنامه مطالعه کنند ؛ علاوه بر این برای جمع بندی بعد از عید هم باز میتونید از این پک استفاده کنید .

حتی دانش آموزانی که آزمون های مختلف آزمایشی هم میدن، میتونن از این برنامه استفاده کنن به این شکل که هر دو پایرو باهم جلو ببرن و برنامه هر روز هر پایرو تو دوروز مطالعه کنن.

پکیج استارتر چیست ؟

نمونه برنامه پکیج استارتر

 

این نمونه برنامه استارتر کنکوره که همه پایه ها  و دروس در برنامه خونده میشه😍 بهمراه یه نمونه از جدول رنگی برنامه رو توی این نمونه برنامه براتون گذاشتیم .

نمونه برنامه جداگانه ای برای رشته انسانی و تجربی و ریاضی تهیه شده که برای رشته تجربی و ریاضی جدول ارزش گذاری درس شیمی و برای رشته انسانی جدول ارزش گذاری منطق و اقتصاد قرار داده شده است .

ولی دقت کنین برای هممممه ی درسها از این جداول ارزش گذاری تو برنامه هست:

نمونه برنامه استارتر انسانی نمونه برنامه استارتر تجربی و ریاضی

نمونه رضایت دانش آموزان از پکیج استارتر

دوستای گل تو این قسمت فقط دو نمونه از صد ها  آنباکسینگی که بچه های اینستا کنکوری برامون فرستادن و راضی بودن رو قرار میدیم که خودتون رضایت و خلاقیت بچه ها رو ببینید ؛ ضمنا دوستانی که پکیج رو دریافت کردن اگر برامون آنباکسینگ هاشون و رضایت هاشون رو از طریق تلگرام بفرستن ، تو قرعه کشی جوایز مربوط به اردوهای نوروز شرکت داده میشن و کل هزینه پکیج نوروزی براشون رایگان میوفته . پس از فرستادن آنباکسینگ اصلا غافل نشید . ضمنا میتونید بقیه رضایت ها و آنباکسینگ های بیشتر رو از طریق هایلات آنباکسینگ تو پیج اینستامون ببینید .

نحوه خرید پکیج استارتر

دوستان عزیز اگر قصد خرید این پکیج رو دارید رو گزینه خرید پایین صفحه کلیک کنید ؛ بعد از پرداخت به یادداشت های دانلود توجه کنید .

اطلاعات خواسته شده رو به شماره ۰۹۰۳۹۰۰۴۹۱۸ در تلگرام  یا آیدی instakonkoori3 @ ارسال کنید یا اگر هرسوالی داشتید میتونید با همین شماره تماس بگیرید .

هزینه این پکیج ۵۲۰۰۰۰ تومان است .

پکیج استارتر چیست ؟

خرید