جزوه صفر تا صد ریاضی دوازدهم انسانی
جزوه صفر تا صد ریاضی دوازدهم انسانی

جزوه صفر تا صد ریاضی دوازدهم انسانی

جزوه صفر تا صد ریاضی دوازدهم انسانی

جزوه ریاضی و آمار پایه دوازدهم رشته انسانی

جزوه صفر تا صد ریاضی دوازدهم انسانی

سلام اینستا کنکوریا امیدوارم حالتون خوب باشه

امروز براتون یه محصول جدید داریم که جزوه کامل ریاضی دوازدهم انسانی هستش . خیلی از شما دانش آموزان انسانی همیشه شاکی هستین که منبع مناسب یا اساتید مناسبی برای پیشبرد دروس اختصاصی یا عمومی ندارید اما اگر از طریق همین سایت یا پیج اینستامون مارو دنبال کنید ، انواع محصولاتمون رو میتونید تهیه کنید .

اهمیت درس ریاضی در کنکور

خوب دوستای انسانی علیرغم عدم علاقه شما به درس ریاضی ، این درس خیلی مهمه و برای اکثر رشته ها و زیر گروه ها اهمیت داره . یعنی شما با زدن هر یه دونه تست ریاضی خیلی میتونید از رغیب هاتون جلو بیوفیتد چون اکثر بچه ها سراغ این درس راحت ولی به ظاهر سخت اصلا نمیرن یا اگرهم برن درصدشون منفی میشه . پس با زدن هر یه تست ریاضی شما خیلی جلو میوفتید و تو رتبه و تراز کلی کارنامه کنکورتون تاثیر مثبت داره ؛ اینارو گفتم تا این درسو خیلی جدی بگیرید .

معرفی جزوه ریاضی

جزوه صفر تا صد ریاضی دوازدهم انسانی
جزوه صفر تا صد ریاضی دوازدهم انسانی

جزوه ریاضی دوازدهم انسانی تالیف استاد رامین اسلام ، مولف ریاضی انتشارات مهرماه هستش . که مطابق با آخرین تغیرات کتاب درسی در اختیار شما قرار گرفته . که مطابق با کتاب درسی تالیف شده یعنی مثل کتاب ریاضی و آمار دوازدهم انسانی سه فصل داره که ترتیب دروس هر فصل هم به طور کلی مشخص شده . علاوه بر اون نکته مثبتش اینه که برای دانش آموزان دوازدهمی هم خیلی مناسبه چون نمونه سوالات امتحانی سال های گذشته وهمینطور آزمون های تالیفی خود استاد رامین اسلام هم در این جزوه قرار گرفته .

جزوه صفر تا صد ریاضی دوازدهم انسانی

این جزوه ۲۲۷ صفحه هستش که علاوه بر درسنامه کلی سوال و تست برای تفهیم بهتر هر مطلب حل شده که مناسب همهی سطوح از بچه های ضعیف ، متوسط و حتی قوی هستش چون درسنامه کاملی داره و سوالات زیادی هم برای شما حل شده ضمنا متن درسنامه خیلی روان و قابل فهم برای همه دانش آموزان انسانی هستش .

معرفی استاد رامین اسلام

بچه ها استاد اسلام از اساتید مطرح درس ریاضی انسانی هستش که معمولا اکثر اساتید مطرح و دانش آموزان ایشون رو میشناسن . استاد اسلام تالیف کتاب های ریاضی دپارتمان مهر و ماه رو به عهده دارن که استاد برتر موسسه درسلایو در درس ریاضی انسانی هستن . ایشون سابقه ۲۰ سال تدریس  منحصر درس ریاضی انسانی رو برعهده دارن و بخاطر علاقه ای که به بچه های انسانی دارن با وجود توانایی تدریس ریاضی رشته تجربی و ریاضی این کاررو تو این ۲۰ سال انجام ندادن و فقط ریاضی انسانی  رو تدریس میکننن .دوستانی که از کلاس ها و تدریس های استاد استفاده کردن خیلی راضی بودن ؛ استاد اسلام سابقه درخشانی تو پرورش دانش آموزای انسانی با درصد ریاضی بالای ۸۰ هستن .


جزوه ریاضی مناسب چه کسانی است ؟

این جزوه ریاضی هم مناسب بچه های پایه دوازدهم انسانی هستش که میخوان برای امتحانات دی یا امتحانات نهایی آماده بشن چون همونطور که گفته شد کاملا مطابق با کتاب درسی هستش و همینطور ۷ تا آزمون امتحانی در نهایت براتون گذاشته شده که بعد از مطالعه جزوه میتونید از خودتون امتحان بگیرید . علاوه بر اون سوالات امتحانات سال های گذشته (خرداد_شهریور_دی) به همراه پاسخ تشریحی در دسترس شما دانش آموزان هست .

جزوه صفر تا صد ریاضی دوازدهم انسانی

جزوه ریاضی شامل چه سر فصل هایی میشه ؟

این جزوه سه فصله که شامل

فصل اول ( اصل شمارش و احتمال ) :

. درس اول ( جایگشت و ترکیب )

. درس دوم ( احتمال )

. درس سوم ( چرخه آمار )

فصل دوم ( الگوهای خطی ) :

. درس اول ( الگو و مدلسازی )

. درس دوم ( دنباله حسابی )

فصل سوم ( الگوهای غیر خطی ) :

. درس اول ( دنباله هندسی )

. درس دوم ( توان گویا )

. درس سوم ( تابع نمایی )

نمونه سوالات امتحانی

آزمون ۱ تا ۶

۷ دوره سوالات امتحانی سال های گذشته

جزوه صفر تا صد ریاضی دوازدهم انسانی

نمونه جزوه ریاضی دوازدهم

نمونه جزوه ریاضی

قیمت جزوه ریاضی دوازدهم

قیمت این جزوه ۸۰۰۰۰ تومن هستش که از طریق دکمه خرید که پایین صفحه گذاشتیم میتونید تهیه کنید . که این جزوه به صورت فایل پی دی اف هستش که باید بعد از پرداخت هزینه  و کلیک روی دکمه تکمیل خرید از طریق سلیت دانلود کنید و بعد از تکمیل خرید صفحه ای براتون باز میشه که قسمت پایین صفحه آیکون جزوه گذاشته شده قبل از ترک کردن سایت جزورو دانلود کنید . اگر هر سوالی داشتید میتونید از طریق شماره ۰۹۰۳۲۱۰۱۰۴۸ یا آیدی  instakonkoori_ensani  در تلگرام با مشاورین ما در ارتباط باشید .

خرید