برنامه ریزی کنکور

شما جزء کدوم دسته از داوطلیان کنکور هستید؟

ما طبق تجربه ای که در مشاوره کنکور کسب کردیم، بچه های کنکوری پایه دوازدهم رو به سه دسته تقسیم کردیم:

  • دوستایی که همه چی رو خوندن و نیاز به جمع بندی دارن. دمشون گرم!
  • دوستایی که یه خورده خوندن. یعنی کم خوندن یا پراکنده خوندن. دم اونا هم گرم که حداقل استارت زدن!
  • دوستایی که هنوز بسم الله نگفتن، تازه میخان بخونن یا هنوز موندن بخونن یا نخونن. دم اونا هم گرم؟ بله دمشون گرم که حداقل تو کنکور ثبت نام کردن!

خب حالا شما جزء کدوم دسته هستید ؟!

اگر برنامه ریزی بلد نیستین، اگر ضعف در زمان بندی مطالعه، استراحت و منابع دارین، ما براتون برنامه داریم. برای شمایی که همه چی رو خوندی، شمایی که کم خوندی و شمایی که نمیدونی بخونی یانه! اینقدر فکر و خیال نکنید. فکر و ذکرتون خوندن و مطالعه با برنامه باشه. وگرنه بدون برنامه ریزی نه به درس خوندن میرسید و نه به کارهای دیگه!

بله، دور نشیم از بحث، اگه از ما میپرسید که به همتون میگیم بخونید! ولی با برنامه. دوستایی که کامل خوندن نیاز به جمع بندی و دوره دارن. دوستایی که کم خوندن نیاز به مشاوره و هدایت دارن تا بدونن در مدت باقیمونده چی بخونن و چقدر بخونن! کی دوره کنن. دوستایی که نخوندن هم نا امید نباشن. با برنامه میتونن خودشون رو به یه جایی برسونن که از کنکور امسال بی نصیب نمونن. وقت کم نیست برای هر سه دسته به شرطی که درست هدف گذاری کرده باشید. هنوز زمان هست براتون.

ما با برنامه ریزی به هر سه دسته از عزیزان میگیم که در چه زمانی باید وقتشون رو صرف چه مواردی بکنن. درواقع سرمایه گذاریشون رو چه مباحثی باشه و کی دوره کنن. برنامه های ما اختصاصی هر داوطلب با شرایطی هست که داره. نظام قدیم و جدید به صورت مجزا. بسته به بنیه، منابع و توان داوطلب، براش برنامه میگذاریم. بسته به معدل و علایق شما مشاوره و برنامه میدیم!  منابع، بودجه بندی و اهمیت دروس رو هم بهتون میگیم. خواب و خوراکتون رو هم تنظیم میکنیم! دیگه چی میخای؟

ما میخواهیم که اگر خوب خوندین رشته عالی قبول بشین و اگر متوسط یا ضعیف هستین صندلی رشته های خوب رو در دانشگاه تصاحب کنین. ما برنامه ریزی کنکور تجربی رو با پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی شروع و با رشته های پیراپزشکی تموم میکنیم. برای رشته های ریاضی و انسانی هم برنامه ریزی کنکور ریاضی و برنامه ریزی کنکور انسانی رو مجزا داریم. البته ما پیگیر برنامه هاتون هستیم و حتی مشاورانی داریم که به صورت شبانه به صورت اختصاصی روند حرکت شما بر اصول برنامه رو چک میکنن و ساعت مطالعتون رو تنظیم میکنن. رفع اشکال درسی هم داریم. مدرسینش رتبه های برتر کنکور با سابقه تدریس هستن. در کنار همه اینها میتونید در کانال اختصاصی پرسش و پاسخ با بیش از ۵۰۰ فایل صوتی مشاوره عضو بشید و رایگان استفاده کنید.

کنکوری، ما میگیم چه جوری بخون، چی بخون، چه جوری برنامه ریزی کن و چه جوری امتحان بده.

اما دوستای سال پایینتر، کنکوریهای آینده هم نگران نباشن. برای اونها هم برنامه داریم. مو به مو، خط به خط بر اساس کارشناسی دروس و آمار داوطلبین.

دوستان سال دهم و یازدهم هم میتونن از برنامه های ام اس بوک که تحت عنوان برنامه مطالعاتی پایه دهم و یازدهم هست استفاده کنن. برنامه ریزی سال دهم و برنامه ریزی سال یازدهم میتونه زمینه ساز موفقیت این دوستان در سال کنکور باشه.

نگرانیهاتو بسپار به ما. استرس رو دور کن از خودت. با برنامه باش! با اینستاکنکوری باش! با مهندس جمالی !